Jaki system na nowy PC-t

Witam przedwcoraj kupiłemkomputer podaje parametry:

ASUS M4N1 Z GEFORCE 8300

ZINTEGROWANY GEFORCE 8300 DX 10 PIXEL SHADER 4.0

AMD PHENON 2 2X 3,1 BLACK EDITION

DYSK 650GB SATA

OBUDOWA RAIDMAX NINJA

4GB RAM 2X2 GEIL 1066 DUALCHANNEL KIT

I MAM PYTANIE CZY ZMIANA SYSTEMU Z WINDOWS 7 NA XP POPRAWI DZIAŁANIE KĄPA BO DZIALA TAK JAK MÓJ STARY PIECYK NO FAKT MOŻE TROCHE SZYBCIEJ. PROBLEM TKWI W TYM ŻE MAM ZINTEGROWANOM KARTĘ GRAFICZNOM I CHYBA ONA NIE NADAJE SIĘ DO GIER CHOCIARZ MOIM ZDANIEM PARAMETRY MA SPOKO DODAM ŻE WINDOWS 7 TO 7600 A TESTOWAŁEM NA COD 2 NA NISKICH DETALACH

Po pierwsze nie ma potrzeby, żebyś krzyczał. Po drugie może zamiast chwalić się nowym kompem zainwestuj w słownik? Ile masz lat, 13?

Co do pytania, Windows 7 na tym śmiało pójdzie, jeśli chcesz wykorzystać całe 4GB RAM to w przypadku systemów Windows musisz wybrać wersję 64-bitową. Nie ma sensu kupować tak starego systemu jak XP, który praktycznie nie ma już wsparcia technicznego a Microsoft stara się go już od premiery Visty uśmiercić, tylko ze względu na netbooki był zmartwychwstały, jeśli chodzi o wsparcie techniczne i sprzedaż. Jak mimo wszystko nadal chodzi Ci za wolno Windows 7 to może zainteresuj się Linuksem, on Ci będzie wręcz biegał na takim sprzęcie.

Pozdrawiam!

Co za durne pytania nie którzy zadają… każdy system pójdzie na takim kompie, to już kwestia gustu moim zdaniem… windows XP nie nadaje się na taki sprzęt ponieważ możesz zapomnieć o pełnej pamięci ram (4GB) bo system tyle nie widzi.

ew. Windows Vista… ale lepiej poczekać za Windowsem 7.

komputer to chyba kupiłeś z Allegro po promocyjnej cenie, co? taki sprzęt z taką dziadoską zintegrowaną graficzną… ;| ośmieszyłeś tylko dobry procesor jakim jest AMD Phenom. :slight_smile:

1po pierrwsze kompa kupiłem za 700zł w sklepie dalem im jesazcze stryego kąpa zostawiłem tylko obudowe i dysk byłem dzisisaj w sklepie i ponoć grafice trzeba przydzielic pamięc

michaeljackson1996 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go popełniając błędy gramatyczne oraz pisząc wielkimi literami całe wyrazy. Proszę więc o poprawienie wszystkich swoich postów w tym temacie pod kątem błędów gramatycznych oraz wielkich liter, przy użyciu przycisku zmien.gif