Jaki system operacyjny na takiego kompa najlepszy?

Komputer

RAM : 3GB

Procesor : Intel® Core 2 Duo CPU 2.00GHz 2.00GHz

Karta Graficzna : ATI RADEON MOBILITY HD 3470

jaki system najlepszy na takiego kompa według was, żeby gierki chodziły płynniej. :smiley:

na taki zestaw śmiało pójdzie wind. 7 home

A może lepiej kupić porządną kartę graficzną?

Windows 7 Home Premium

Lub grać w stare “gierki”. Też będą chodziły płynnie :slight_smile:

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale to chyba laptop więc karty tam żądnej nie wsadzi:)

#-o kolega pytał o system a nie o kartę graficzną

Windows 8

#-o będzie za słaby a gierki ledwo ruszą

Zależy jaki masz monitor,jeżeli obsługuje rozdzielczość większą niż 1024x768 to windows 8 :stuck_out_tongue: Fajny jest ten szybki start i zamykanie kompa,trwa o wiele wiele szybciej niż w 7,fajnie to zrobili ogólnie ja wole 8,nie tylko dla tego włączania.przypadł mi do gustu:)

Cześć

Jeżeli Windows 7 na nim ruszy to dlaczego Windows 8 miałby nie działać? Aż tak bardzo te systemy się nie różnią jeżeli chodzi o wydajność.

Ja miałem win 8 na pentium D 805 i chodził dobrze z 1gb pamięci ram więc tu też nie bedzie problemu

Czy ty miałeś pomroczność jasną,proponując ten system !!

Cześć

galy1 a co masz do Windows 8? Kwestia gustu, to że tobie ten system nie odpowiada nie znaczy że każdy ma mieć o nim negatywne zdanie.

Nie tylko ja mam,ilość sprzedanych kopi Windows 7 i Windows 8 świadczy jasno co ludziom bardziej odpowiada.Miałem mozliwość przetestowania Windows 8 i powiem jedno uciekłem z krzykiem.

Cześć

No patrz, ja też testowałem Windows 8 i pamiętam że na nim miło mi się pracowało. Moim znajomi też nie narzekają na ten system. Do wszystkiego da się przyzwyczaić.

Ale skończymy już ten OT.

W8 jest wydajniejszy niż W7, więc wybór to albo dziadek XP albo nowiutki W8.

A możesz napisać na czym opierasz te “informacje”

Testy w internecie oraz własne spostrzeżenia.

Windows Thin PC? A nie, zapomniałbym, nie jest on dostępny w sprzedaży… :smiley:

Może najnowsze Ubuntu x64?