Jaki system operacyjny na takiego kompa najlepszy?

(Xdawid7557) #1

Komputer

RAM : 3GB

Procesor : Intel® Core 2 Duo CPU 2.00GHz 2.00GHz

Karta Graficzna : ATI RADEON MOBILITY HD 3470

jaki system najlepszy na takiego kompa według was, żeby gierki chodziły płynniej. :smiley:

(Leszek2204) #2

na taki zestaw śmiało pójdzie wind. 7 home

(sadaj72) #3

A może lepiej kupić porządną kartę graficzną?

(rgabrysiak) #4

Windows 7 Home Premium

(Fanboj O) #5

Lub grać w stare "gierki". Też będą chodziły płynnie :slight_smile:

(kamilek030190xd) #6

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale to chyba laptop więc karty tam żądnej nie wsadzi:)

(Leszek2204) #7

-o kolega pytał o system a nie o kartę graficzną

(Chillout) #8

Windows 8

(Leszek2204) #9

-o będzie za słaby a gierki ledwo ruszą

(kamilek030190xd) #10

Zależy jaki masz monitor,jeżeli obsługuje rozdzielczość większą niż 1024x768 to windows 8 :stuck_out_tongue: Fajny jest ten szybki start i zamykanie kompa,trwa o wiele wiele szybciej niż w 7,fajnie to zrobili ogólnie ja wole 8,nie tylko dla tego włączania.przypadł mi do gustu:)

(rgabrysiak) #11

Cześć

Jeżeli Windows 7 na nim ruszy to dlaczego Windows 8 miałby nie działać? Aż tak bardzo te systemy się nie różnią jeżeli chodzi o wydajność.

(kamilek030190xd) #12

Ja miałem win 8 na pentium D 805 i chodził dobrze z 1gb pamięci ram więc tu też nie bedzie problemu

(Galy1) #13

Czy ty miałeś pomroczność jasną,proponując ten system !!

(rgabrysiak) #14

Cześć

galy1 a co masz do Windows 8? Kwestia gustu, to że tobie ten system nie odpowiada nie znaczy że każdy ma mieć o nim negatywne zdanie.

(Galy1) #15

Nie tylko ja mam,ilość sprzedanych kopi Windows 7 i Windows 8 świadczy jasno co ludziom bardziej odpowiada.Miałem mozliwość przetestowania Windows 8 i powiem jedno uciekłem z krzykiem.

(rgabrysiak) #16

Cześć

No patrz, ja też testowałem Windows 8 i pamiętam że na nim miło mi się pracowało. Moim znajomi też nie narzekają na ten system. Do wszystkiego da się przyzwyczaić.

Ale skończymy już ten OT.

(Jaro070) #17

W8 jest wydajniejszy niż W7, więc wybór to albo dziadek XP albo nowiutki W8.

(Galy1) #18

A możesz napisać na czym opierasz te "informacje"

(Jaro070) #19

Testy w internecie oraz własne spostrzeżenia.

(Lewanxd) #20

Windows Thin PC? A nie, zapomniałbym, nie jest on dostępny w sprzedaży... :smiley:

Może najnowsze Ubuntu x64?