Jaki system postawić na nowym sprzęcie do grania?

Dlatego pisałem, że nie jestem pewny, czy to działa, tak po prostu słyszałem.

dobra ja nikogo nie potępiam o wypisywanie głupot chodziło dokładniej o pierwszy cytat,

To znaczy, że taki użytkownik jak ja, który ma parę systemów operacyjnych kupionych legalnie ( mimo, że mógłbym zrobić tak jak ponad połowa użytkowników i pobrać pirata) ma im dawać zarabiać na takich drobiazgach, no chyba coś tu jest nie halo. Nie wszystkich stać na BOX, skoro są ważniejsze wydatki, takie jak np. MOBO.

Sorki, ale trochę mnie te ich zasady poniosły. niezDarek nie denerwuj się, wiem, że tylko przekazujesz nam jak jest w regulaminie OEM Microsoftu, ale każdy wolałby nie kupować nowego systemu przy każdej zmianie MOBO. :slight_smile:

nie no spoko, ja się nie denerwuje :stuck_out_tongue: właśnie dlatego lepszym wyjściem jest zakup systemu w wersji BOX raz zapłacisz więcej ale możesz do woli sobie przenosić system.

MS dlatego przychylnym okiem patrzy na tych co dzwonią mówią że zepsuła się im płyta główna i dają im klucz bo wiedzą że i tak w większości owe osoby się wkurzą i pobiorą pirata i już nie będą mieli takiego problemu że muszą za każdym razem dzwonić.

jest jeszcze linux :smiley: ale do gier raczej się nie nadaje.

dobra zbaczamy z głównego tematu, ja już swoje powiedziałem :x :slight_smile:

Ok, wieczorkiem sie odezwę, w jakich godzinach maja czynne telefoniczne centrum?

Godziny usług telefonicznych

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 20.00

Sobota 9.00 - 16.00

Niedziela zamknięte