Jaki system Vista 32bit czy Vista 64bit do gier

skoro ma być taka GIGAntyczna ilość pamięci operacyjnej to musi być system 64bitowy

bo 32bitowy nie wykorzysta z tego połowy

Hmm zależy bo np. gta4 i te nowe produkcje są w pełni kompatybilne z 64 bitami a nawet są optymalizowane dla x64 więc myślę że 64bitowy system jak najbardziej.

Cóż, mega głupotą byłoby ładować w komputer 8GB RAM i do tego system x86…

Nie masz się co zastanawiać. Definitywnie 64bit !!

bierz 64 bit nie zastanawiaj się

masz 4gb ramu to instaluj 64 bit ja na troche gorszym sprzecie mam obecnie 32 bit ale zainstaluje 64 bit bo ten widzi tylko 3.2-3.3 gb ramu

Tak, tylko na 64-bitowym systemie działają 32-bitowe aplikacje, a na odwrót już nie. Zdecydowanie Vista 64-bit, gdyż masz 8 GB RAM.

"porto0000"

spróbuj je przetaktować może ruszą na 600 z podniesionym napięciem i ustawieniami?

dlaczego kupowałeś 533 ja bym zainwestował w 1060MHz albo więcej

potencjał do OC

to już osobiste odczucia, bo ja nie mam przekonania do Kingstona

a z Goodramem nie miałem problemów

jeśli masz taką możliwość to po prostu sprawdź je!!

Bierz Vistę x64 ultimate dobrze radzę będzie ci chodziła przez 5 lat

przejedz sie na windows xp bo szkoda kupowac visty z koro zara ma wyjsc windows 7…

Właśnie, a jak chcesz mieć koniecznie 64-bity (przydało by się), to kup XP 64-bit EN. Niestety Microsoft nie wydał go w polskiej wersji językowej. Vista jest powolna, zobaczysz nawet na szybkim komputerze i jeśli chodzi o uruchamianie będziesz mieć połowę lub mniej wydajności Xp tylko dla oryginalnego Aero. Lepszy już jest Win7, prawie jak XP.

Niedopracowany…

Kup lepszego kompa

Więc co dla ciebie jest szybkim kompem? CPU 1GHz, 512Ram, Gf FX5200? Oo

Aero się wyłącza po włączeniu aplikacji pełnoekranowych

Beta na codzień… Gratulacje pomysłowości.

Prawie robi wielką różnice, Pamiętaj to wciąż beta.

… Jednym słowem, FANBOY!

Nie sprawdzałem go.

Po co? Dla Visty?

OK, sprawdzałem Vistę też na komputerze procesor 2 Ghz, dwurdzeniowy, RAM 3 GB, ale Vista wolno się uruchamia.

O tym wiem, napisałem to, że ludzie wybierają Vistę po to, aby popatrzeć na Aero.

Jest lepsza od tej całej Visty nawet na procesorze jednordzeniowym Intel Pentium 4, 1.5 GB RAM, Radeon 9550.

To po co polecasz?

Kto działa na systemie którego się nie ustawia, owszem jak nic nie ustawisz to jest wolna.

U kumpla na P4 3GHz, 2GB ram, 9800pro uruchamia się poniżej 40 sekund.

Jakoś się z tym jeszcze nie spotkałem

Oto nadeszły czasy kiedy trzeba płacić za service packi… pamiętaj, ten system nie jest dopracowany, mimo że nie dużo mu już brakuje.

Windows Server 2003 x86 obsługuje powyżej 4GB a z 64bit to XP x64 / Vista x64 / Se7en x64

Dodane 12.03.2009 (Cz) 2:13

Hmm no fakt XP 64bit jest niedopracowany ale XP x64 jest bardzo dobry.

Bierz Vistę 64bit i już. Jak chce się pograć na Viście to przynajmniej 4GBram by sie rpzydało.