Jaki system wybrać?

Witam :slight_smile: Jaki System windows mi polecacie?? W PC mam takie podzespoły

Procesor-Intel® Core 2CPU 4400 @ 2,00GHz

Pamięć (RAM)-3GB

Karta Graficzna NVIDIA GeForce 8400 GS

Komputer będzie używany głównie do gier i innternetu.:slight_smile:

hmm ja myślę że dobry był by Windows 7 ale masz dość słabą kartę graficzną do grania

Ta karta jest zła ??

ja tak samo stawiam na Windows 7 home premium. No niestety jest słaba do gier,jakby to była jakaś 8600gt czy 8800 to było by inaczej,z czasem możesz zmienić ja jakiegoś 9600gt czy coś takiego:) nic lepszego się nie opłaca raczej

To zle ;pp Ale Call Of Duty 4 Modern Warfare będzie chodził ok ?

Ja mogę mieć tylko Windows 7 Ultimate jeśli 0 7 chodzi

Ultimate tez może być jeżeli nie przeszkadza Ci cena(o ile kupujesz) bo naprawde dla zwykłych zadań domowych,gier itp wystarcza wersja HOME:).

hmm trudno powiedzieć jak bedzie u Ciebie “chodziła” ta gra,ale akurat ta czwarta wersja nie ma dużych wymagań więc powinna "latać’ bez problemu

A ta Home lepiej będzie działać od Ultimate??

tak samo,ja różnicy na przykład nie widziałem,w testach jakie widziałem na necie różnicy raczej nie było(dziwnie jakoś to ujęłem:P)

A tak na marginesie czemu już nikt nie proponuje fantastycznego Windows Xp :P:P Ok tak myślałem więc będzie Windows 7.

bo siódemka jest lepsza i tyle:)

A i jeszcze jedno pytanie czy takie gry jak

Call Of Duty 4 MODERN WARFARE

Rome Total War

Medieval 2 Total War

CS

Będą działać tak samo sprawnie na wysokich detalach jak na xp ??? Wiem że to nie są nowości ale ja lubię takie gry hehe a słyszałem że np z Rome czy z Medivalem są problemy po ustawieniu na max ścinają się.

Dodane 10.01.2011 (Pn) 19:22

Ale tak naprawdę nie denerwuje cię to że nasze domowe komputery muszą być coraz bardziej ulepszane??Systemy mają jeszcze większe wymagania tylko po to aby mieć coraz więcej bajerów?? niedługo będziemy mieli w domach super komputery :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Dodane 10.01.2011 (Pn) 19:28

Aha i mogę wybrać system 32 i 64 który bedzie dla mnie lepszy?? !!

Dodane 10.01.2011 (Pn) 19:29

?

XP to bardzo dobry system ale nie dla ludzi ambitnych, Vista to system który najpierw trzeba dobrze skonfigurować by coś na nim uskrobać ogólnie stworzony by się czasem sporo na główkować ale jak na mnie może być…xD. Siódemka to ciekawy materiał i też oczywiście dla ludzi kreatywnych oczywiście dużo lepszy od Visty Zdecydowanie polecam aczkolwiek znajdą się tacy co będą mieli problem…:slight_smile:

Ale tak naprawdę to ja sie denerwuję jak to czytam :slight_smile:

Pozdro :slight_smile:

Ojj sory hehe jakoś tak wyszło ;p Siedzę teraz na innym PC z angielskim oprogramowaniem i wszystko mi świeci na czerowno i nawet nie sprawdzam co piszę albo poprawia bo troszkę się śpieszę;pp Sory za błędy ;pp

Dodane 10.01.2011 (Pn) 19:52

Czyli 32

7 niezła ,ale na mojej x64 nie wszystkie programy chodzą, xp mode lipa nie na każdym kompie, więc muszę mieć oba :wink: