Jaki system?

Boli. TO tylko wersja 32bit :wink:

Nie no, cofam co powiedziałem o złomie. Na 1 giba to Steam będzie pomykać. Co ja piszę… pomykać? Będzie zap…

1 polubienie

xD COŚ będzie pykać :v:

Cewki w zasilaczu.

Zamiast wspierać pasjonata w reanimacji trupa, to ty go dołujesz :wink: Sentyment i szacun do P4 - tak mnie wychowano :stuck_out_tongue:

Na ten komputer to bardziej 98SE, albo 2000
I Red Alert 2, Quake 3 Arena, UT99, Wolf ET :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Daj se już siana ok

To było do mnie czy sadaja?? :>

do sadaja bo pisze tu po to by szukać pomocy przy komputerze a nie po to żeby ktoś sobie beke robił

IGNORUJ lamerów. Polecam 10/10. Dajesz się prowokować a oni na to czekają jak komarzyce latem na światło.

Ale ja sobie żadnej beki nie robię.
Zluzuj pośladki i pomyśl nad wolfem i quakiem :stuck_out_tongue_winking_eye:

XP z pendrive bardzo ciężko zainstalować, najłatwiej zdobyć napęd i instalować z płytki.

Coś o tym wiem że ciężko ale po pierwsze nie chce mi się kasy wydawać na windowsa na płycie skoro na necie mam za darmo
Po drugie napęd mam tylko że do tej płyty i do napętu potrzeba taśmy którą jest trudno zdobyć bo to stare jest
I po trzecie myśle nad vistą bo jak tu windows 7 poszedł to vista chyba bez problemu a tamta płyta różni się tylko prockiem bo tam jest Pentium 4 3.00 Ghz a tu Pentium 4 2.80 Ghz

E tam. Takich taśm u mnie dostatek. Wpadnij na Mordor. Dostaniesz nie tylko taśmę :wink: