Jaki tablet 500-700 zł?

Witam

Potrzebuje kupic tablet. Musi spełniac kilka warunków:
-musi byc nowy
-wyswietlacz 10 cali
-pamiec 32 gb
-przede wszystkim szybkosc działania (wiem, że w tej cenie cudow nie mozna oczekiwac)

Czy znajde coś o lepszych parametrach niz Medion P10356?

  • Wydajny, czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3735F 4 x 1,83GHz
  • 32GB wbudowanej pamięci
  • 2GB RAM
  • Wyświetlacz 10" w rozdzielczości Full HD 1920 x 1200 pikseli
  • Matryca: IPS Lifelight
  • Jedyny model z dwoma wejściami USB: microUSB i standardowe większe USB A
  • Potężna bateria 9000mAh
  • GPS
  • System Android 5.0
  • Funkcja Pogo-Pin
  • Port mini HDMI
  • 2 kamery - 5mpx oraz 2mpx
  • Bluetooth
  • Wi-fi

Sprzet powystawowy

  1. Odradzam b-brandy, bo ich awaryjność jest losowa i nadal wysoka. Do tego często mają niedorobione i upierdliwe nakładki.
  2. Odradzam powystawowe, bo zwykle są wymęczone z zajechaną baterią.
  3. Odradzam procesor Atoma, bo podobno niektóre aplikacje mają na tym problemy z działaniem.

Z tych na rynku to pewnie jakiś Huawei albo Lenovo. Nie wiem, czy Acer wypuścił jakiś nowy model. Na Samsunga 10 cali pewnie za mały budżet, od modelu E trzymaj się z daleka.

Z alternatyw pozostaje jeszcze Tab A. Ogólnie z Samsungiem faktycznie może być ciężko, ale za “stówe” więcej byłby on do wyrwania:

https://www.sferis.pl/tablet-samsung-galaxy-tab-a-t580-2018-101-32gb-wifi-miracast-bluetooth-gps-kolor-szary-p533682

Ekran 10,1 wydajnościowo wypada solidnie przy czym ma nieco mniej pojemną baterię. Na plus optymalizacja systemu.

Sprawdzony Huawei MediaPad T5 10

  • HiSilicon KIRIN 659
  • RAM 2 GB DDR3
  • 1920 x 1200
  • Duża bateria Litowo-polimerowa 5100 mAh

Huawei to najlepsza opcja, ale zdecydowanie bierz wersję 3gb ramu i 32gb wbudowaniej:


różnica jest ogromna w sprawności działania, dzięki temu dodatkowemu gigabajtowi. A w cenie różnica nieduża

Zgadzam się z Iris89. Jeśli potrzebujesz 32GB pamięci to jest całkiem fajna propozycja. Według mnie dużym plusem jest możliwość wzięcia na raty0% w tym sferisie. Często z tego korzystam jak w sklepach jest taka możliwość.