Jaki tablet do 400 zł?

Witam wszystkich serdecznie. Za tydzień jest komunia mojej ciotecznej siostry, i jako, że jeszcze nie jestem pełnoletni i nie pracuję postanowiłem jej coś jednak kupić i postawiłem na jakiś tablet. Cena jaką mogę przeznaczyć to maksymalnie 400 zł. Myślę, że z takiego prezentu się ucieszy. Co byście doradzili za taką cenę? Myślę, że fajnie by było jakby sprzęcik był na Androidzie, nie lagował się na każdym możliwym kroku, jakiś 8-9 calowy wyświetlacz, może na jakimś już 2-rdzeniowym procku, ogólnie jako, że będzie to dla dziecka to główne przeznaczenie sprzętu będzie, pogranie w jakieś proste gry, oglądanie bajek/filmów czy to z youtuba czy z pamięci urządzenia, słuchanie muzyki itp. Również fajnie by było jakby znalazł się tam jakiś aparacik. Ogólnie za taką cenę kosmosu się nie spodziewam bo tak czy siak dla dziecka będzie to raczej zabawka a nie urządzenie do pracy, po prostu do rozrywki. Liczę na wasze propozycje możecie podawać modele (mieszkam blisko Warszawy to w jakimś MediaMark czy innym Auchanie bym znalazł) lub linki np: z ,agito.pl" czy ,Allegro.pl" to zamówię. Liczę na waszą pomoc i z góry dziękuje ;]

PS. Zapomniałem dodać, że sprzęt koniecznie musi być nowy ;]

Rozejrzyj się za niektórymi modelami Kiano i GoClever - Zwróć uwagę na matrycę

Lepiej zwrócić uwagę na wydajność układu SoC, jakość spasowania obudowy, stabilność systemu.

Sprawdź Vido N70S oraz Jak wybrać i kupić idealny tablet?.