Jaki tablet do oglądania filmów i internetu

No więc obecnie wieczorami katuję mój telefon o przekątnej 5 cali ale jest to średnio wygodne. Tak więc szukam czegoś porządniejszego. Zależy mi na dobrym ekranie, płynności działania jak również na intuicyjności. Budżet do 2000 zł, mogę dać trochę wiecej. Najlepiej ekran 10 cali.

Katujesz wzrok i kręgosłup. :wink:

Tablet 10 cali jest też substytutem, jak chcesz oglądać filmy z wyrka, to tv.

Kup jakiegoś iPada. Do oglądania filmów to dobry sprzęt. Sprzedałem nawet jednego używanego niedawno, chyba to była 7 generacja za jakiś 1500zł, nie miałem co z nim zrobić, ale filmy wyświetlał ładnie. Huawei kiedyś robił fajne, z wyższej półki, ale teraz niema sensu |(np. Huawei Matepad 11). Coś tam Xiaomi wyrzeźbiło ostatnio i zaraz będzie na rynku.

Lenovo tablet. Sam kupiłem tego producenta kilka lat temu za około 400zł i do dzisiaj działa całkiem dobrze. Niestety nie mam go obecnie przy sobie i nie podam modelu jaki nabyłem.

Ipad. Jeśli faktycznie mozesz trochę dołozyć to możesz sobie pozwolić na Ipad Air ( aktualnie sporo zniżek na akcesoria i urządzenia jest na ispot Apple iPad 2020 | iSpot Apple Premium Reseller ).
Moim zdaniem zupełnie inna liga niż tablety na androidzie (nawet te droższe) - pod katem prędkości dzialania jak i wygody. Wychodzisz nieco ponad bużet, ale moim zdaniem zdecydowanie warto. I piszę to jako osoba, która miała juz kilka tabletów róznych firm, wczesniej głównie na androidzie ale w końcu postanowiłem sprawić sobie ipada, nad którym zastanawiałem się długie lata. Ze wszystkich jakie miałem najwygodniejszy.
A i jeszcze jedna kwestia. NIe wiem czy po prostu trafialem wcześniej na wadliwe egzemplarze czy po prostu nie miałem szczęścia, ale gniazdo ładowania. W ipadzie nic mi sie nie dzeje, w poprzednich tabletach po kilku tygodniach czy miesiacach miałem różnego rodzaju przerwy w ładowaniu.

Jeśli możesz się trochę wstrzymać to moja kryształowa kula mówi mi, że tej jesieni wypuszczą nowego budżetowego iPada na bazie Air 3*

*żeby nie było, tylko zgaduję :wink: