Jaki tablet graficzny za ok. 200 zl?

Witam mam zamiar zainwestować w tablet graficzny za ok. 200zl tylko nie wiem który jest najlepszy w tym przedziale cenowym :mrgreen:

Rozejrzałem się trochę w necie i stwierdziłem ze liczą sie tylko 3 tablety (w tej cenie), mianowicie(podaje linki do specyfikacji poszczególnych modeli):

* Pentagram Quadpen

http://www.pentagram.pl/produkty/tablet … am_quadpen

* WACOM VOLITO2

http://www.tabletywacom.pl/products/volito/volito.htm

* AIPTEK HyperPen 8000U PRO

http://www.aiptek.com.tw/english/produc … 0u_pro.htm

Teoretycznie Pentagram Quadpen

jest najlepszy i najtańszy ale może ktoś ma doświadczenie z tymi urządzeniami i może doradzić który wybrać :slight_smile:

A i tablet ma głownie służyć do obróbki zdjęć i rysowania za pomocą komputera :slight_smile:

Z góry dziękuje :slight_smile:

Wacom i tylko Wacom. Sam posiadam Volito 2 i nie zamienię go na żadnego pentagrama. Na forach graficznych jak popytasz to też przytłaczająca większość powie ze Wacom :slight_smile: solidność, estetyka i komfort :slight_smile:

właśnie tak myślałem ze Wacom będzie zachwalany ale Pentagram Quadpen

ma prawie dwukrotnie lepsze parametry i dlatego mam dylemat ale skoro Wacom :? poczekam jeszcze na inne opinie :stuck_out_tongue: :slight_smile:

też mam taki sam problem :slight_smile: i mam też pytanie: czy tablet 9x13 wystarczy żeby zrobić szkic designu na strone? czy to nie będzie za mały obszar?

Jasne ze wystarczy :slight_smile: podkładka pod myszkę ma załóżmy 10cmx10cm a możesz myszka operować na większej powierzchni tak samo jest z tabletem :slight_smile:

ale to nie zmienia faktu że nie wiem który jest najlepszy :mrgreen:

http://helps.pl/forum/viewtopic.php?t=198

tu jest poruszony podobny temat, wypowiadają się ludzie którzy używają wacomów i pentagramów, może znajdziesz odpowiedź.

Skusze sie na WACOM VOLITO2 :slight_smile: