Jaki tablet lenovo używany do 250zl?

Witam. Planuje zakupić na wakacyjny wyjazd tablet w miare lekki i z dobra bateria. Zastanawiam się nad modelami:

  • tab2 a7-10 lekki
  • tab a5500 8" lepsza bateria ale troche cięższy i starszy
  • tab3 a7-10 najnowszy z tych tabletow czyli lepsze wsparcie ale troche droższy

Ja mam chińskiego Larka X4 Ultimate 8s 3G, Jak na chiński produkt, to sprawdza się świetnie. Bateria bardzo dobra, wyświetlacz też i duże możliwości: GPS, Bluetooth, modem. Jeśli byłbyś zainteresowany, to za niewielkie pieniądze wystawiam go na sprzedaż. Potrzebuję kasy na telefon. Używam go pół roku i nie narzekam. Android 5.1 - więc nie taki stary.

ja bym mimo wszystko celował w coś nowego :slight_smile: może lenovo https://www.sferis.pl/tablet-lenovo-tab2-a7-10f-mt8127-70-1gb-8gb-wifi-android-44-59-446206-p445601

Niewiele ma wspólnego z nowym modelem. Procesor nawet nie obsługuje 64bit - kiepski cortex a7 który nie brylował nawet w momencie premiery jakieś 3lata temu, mało współczesna specyfikacja 1+8GB. Przestarzały android. Słaba rozdzielczość ekranu, nawet nie jest to HD.

moja żona ma i jest zadowolona to był tylko przykład, mowiąc nowy ogolnei chodziło mi o to że z normalnego sklepu, na gwarancji nie używany…

Wszystko zależy od tego jaką masz kwotę do wydania. Jeśli do 250 zł, to ja na wakacje bym brał tab2 a7-10, tylko z z 3G, Do 300 zł możesz kupić nowy z drugiej ręki z gwarancją. W sklepie pewnie z 400 zł. Do oglądania video, czy przeglądania zdjęć powinien wystarczyć. Rozmiar też bardzo wygodny do noszenia w kieszeni, czy w kurtce. I co ważne jest dość lekki. Wszystkie z ekranem powyżej 7 cali nie są już takie kieszonkowe. O ile mi wiadomo da się też z niego dzwonić, więc zamiast telefonu można wziąć nieco większe urządzenie a przełożyć tylko kartę sim. Poza tym mniejsze urządzenie trudniej uszkodzić w warunkach polowych. W przypadku jakiegoś przypadkowego uszkodzenia też boli kilka stówek mniej. :slightly_smiling_face:
Gdyby jednak miało to być urządzenie po części “kanapowe” to warto się zastanowić nad czymś większym z ekranem o lepszej rozdzielczości.

często też można tanio wyszukać coś z outletu :slight_smile: