Jaki tablet minimum 7" kupić na Androidzie, a jaki na iOS?

(Kuba99x) #1

Jaki tablet minimum 7" kupić na Androidzie, a jaki na IOS?

Tablety będą służyć do internetu, oglądania YouTube, filmów, słuchania muzyki, oglądania zdjęć ze smartphona, transmisji ich oraz filmów do telewizora (ale to nie warunek) i to w zasadzie wszystko.
Kamera na tablecie to dla mnie zbyteczna rzecz (jedna i druga). Grać nie będę ale chcę płynnego, responsywnego, niezacinającego się ani przez moment killera :slight_smile: . Bateria nieważna. Jack nieważny. microSD musi być.

Jeśli chodzi o tablet na Androidzie to ma mieć najlepiej 4 GB RAM i najlepiej Androida 8 Oreo ale wersja systemu to nie warunek o ile nie będzie to Lolipop (Android 5).

Cena do 3100zł ale chętnie kupie tańszy o ile spełni powyższe wymagania.

O tabletach iPad nie mam zielonego pojęcia i nie posiadam iphona ale słyszałem, że są rewelacyjne jeśli chodzi o płynność, responsywność, niezacinanie się. Służyć ma podohnie jak wyżej.
Przy okazji jak się zgrywa i wgrywa pliki na tablet Apple?

Cena do 3100 zł ale chętnie kupie tańszy o ile spełni powyższe wymagania.

(TomalloWK) #2

Zdecydowanie bierz ipada mini, bo wśród androidowych tabletów, szególnie tej więlkości straszna lipa posucha teraz

(Michał30) #3

W tym budżecie można mieć laptop z dotykowym ekranem 14" cali IPS na Windowsie, który można odwrócić na drugą stronę, aby działał w trybie tabletu. Nie będzie mulił, bo ma szybki procesor i5-8265U, 8GB RAM i szybki dysk SSD M.2 PCIe 256GB z postawionym systemem Windows 10.