Jaki tani, ale przyzwoity smartfon?

Jeśli chodzi o VoLTE, telefonu nie ma na liście „urządzeń certyfikowanych”, ale sprawdzić możesz.

Poczytaj dokładnie o jednym i drugim, posprawdzaj w trakcie połączeń i wtedy jakby co kontaktuj się z pomocą techniczną. Nie instaluj żadnych dodatkowych cud-gówien z Google Play, choćby nie wiadomo jak chwalili.

https://www.orange.pl/omnibook/volte-voice-over-lte#

VoLTE to szybsze nawiązywanie połączeń i lepsza jakość audio. Moim zdaniem daje lepsze efekty.

W salonie powiedzieli, że nie ma go na liście wspieranych telefonów i dlatego nie działa.

Tylko jak traci okolica również 4G to lepsze Wi-Fi Calling z linii (A)DSL lub światłowodu niż głuchy telefon.

Na proponowanym GT Master Edition działa bez problemu. :stuck_out_tongue:

Przecież na liście pisze, że GT Master Edition nie jest wspierany w wifi calling - druga kolumna. Tyle, że Realme 10 w ogóle nie ma na tej liście więc nie wiem jaką to robi różnicę.

GT Master Edition Tak Nie Tak Nie

Ja nie wiem co jest napisane, ja zapytałem 3 właścicieli takich telefonów czy mają i czy działa i tak, bez problemu. Dwa telefony to wersje czarne ze 128 i jedna szara 256GB. Sieć dwie osoby Orange, jedna Plus. :grin:

Telefon wymieniłem w sklepie w ramach 7 dniowego zwrotu na Samsung Galaxy A34 5G i wifi calling tu również nie działa :grin:

Bo Samsunga to się kupuje model tak od 3 koła w górę. Tanie robią bardzo po macoszemu.

Czy w Samsung Galaxy A34 5G jest migająca dioda powiadomień na wyłączonym ekranie tak jak było w niektórych smartfonach - chodzi mi o to że przyszedł mi sms lub ktoś dzwonił a nie muszę wybudzać ekranu telefonu żeby o tym fakcie wiedzieć a ta dioda mnie informuje?

Masz Amoled, więc dioda jest zbędna, możesz zrobić powiadomienie krawędziowe czy punktowe.