Jaki tani smartfon kupić?

Siema!

Potrzebuję w miarę taniego smartfona (nie piszę konkretnie za ile, chodzi mi o optymalną opłacalność), którego będę używał do:

pisania sms’ów, (cały dzień, w odstępach co ok. pół godziny)

przeglądania internetu (głownie Facebook’a), (jakieś pół godziny dziennie)

oglądania filmów na YouTube, (ok. co drugi dzień, przez kilka godzin)

grania (niekoniecznie w zaawansowane graficznie gry, coś jak Angry Birds, dla zabicia czasu), (ok. pół godziny dziennie)

słuchania muzyki. (koło pół godziny dziennie)

Pisałem ile mam zamiar korzystać z tych funkcji, żeby można było oszacować, jaka bateria będzie odpowiednia :smiley:

W jakimś porównaniu znalazłem Sony Xperię J, czy będzie to odpowiedni wybór? Jak nie to napiszcie, co polecacie :stuck_out_tongue:

Z góry thx i pzdr. :slight_smile:

Hej,

lepiej byłoby nam wszystkim gdybyś podał mniej więcej kwotę jaką chciałbyś przeznaczyć na tego smartfona.

:slight_smile:

Jeśli chcesz nie drogiego smartfona i chcesz żeby płynnie to chodziło, bierz Lumie (angry birds - płatne).

Android potrzebuje 512ramu - absolutne minimum żeby dało się korzystać - nie mówię o płynności działania, a o znośnym użytkowaniu. czyli zdało by się 1GB ramu.

Osobiście jeśli chodzi o androida - mogę polecić tylko nexusa (wydatek rzędu 1200-1500zł) i pewnie mniej więcej w tym przedziale cenowym zaczynają się smartfony na androidzie z których można spokojnie korzystać.

Taka moja opinia:)

@mareczek_1988

Chodzi mi o Androida, nie mam tyle hajsu.

mareczek_1988 trochę Cię poniosło. :wink:

szkitoniarz podaj cenę, jaką mniej więcej chciałbyś wydać, coś się znajdzie.

Kilka stówek, mam elastyczny budżet.

Xperia J , słaby procesor, dobra bateria, jelly bean chodzi dość płynnie. Najtańsze co spełnia wymogi. Jednak szału nie ma.

To co byś polecał?

Dodane 21.09.2013 (So) 16:41

A co sądzicie o LG L7 II oraz L9?

Z tych, to LG L7 II. Słabo trochę z wykonaniem, mam na myśli głównie obudowę. Warto się zastanowić.

Chyba kupię L9 :smiley: Ma najlepsze parametry.

Dodane 22.09.2013 (N) 18:26

A co sądzicie o HTC Desire X?