Jaki telefon będzie dla mnie najlepszy?

Cześć :slight_smile: :lol:

Zastanawiam się nad zmianą telefonu na taki, który byłby dla mnie bardziej przyjazny i spełniałby moje wymagania :slight_smile:

Telefon, który obecnie posiadam to: samsung galaxy young (s5360) i powiem, że nie jestem z niego zadowolony, ponieważ mam za mało pamięci, często się przycina itd.

Obecnie planuję nabyć jakiś telefon na umowę i moją uwagę przyciągnął lg swift l9, ale zanim wybiorę jakikolwiek telefon wolę uzyskać czyjąś poradę, by znów nie zaliczyć wtopy z jakimś beznadziejnym telefonem :expressionless:

Chciałbym się dowiedzieć jakie telefony mi polecacie :slight_smile:

Dodam, że nie gram dużo na telefonie, ale byłoby mi miło gdybym mógł odpalić jakąś grę 3d (np. the sims freeplay). Z rzeczy jakie robię zazwyczaj używając telefonu to przeglądanie interentu, facebooka czy oglądanie filmów na youtube, aczkolwiek lubię od czasu do czasu cyknąć zdjęcie a w galaxy y aparat jest beznadziejny (m.in. przez ten aparat nie mogę odczytywać qr kodów). Dodatkowo powiem, że interesują mnie modele z dużym wyświetlaczami :stuck_out_tongue:

Błagam pomóżcie mi wybrać telefon, który na pewno sprosta moim wymaganiom :oops:

Skoro bierzesz na umowę, to napisz, u jakiego operatora i jaką umowę chcesz wziąć.