Jaki Telefon, Cena niegra zadnej roli

WIesz dotykowy ekran to fajny bajer, bawilem sie jakims z tych telefonow chyba HTC Touch pro, n96, n95 i n85 i nokie bardziej przypadly mi do gustu poniewaz jestem mlody i bardziej stawiam na grywalnosc, muzyke, aparat, i gry.

znalazlem na jakims forum ze n85 niema akeleracji 3d :frowning:

N96 and N85 DO NOT have 3D Hardware acceleration yet they can still run Java games that are 3D (like global racer) or other 3D games (like Asphalt3) just the 3D performance is not great.

i tu jeszcze cos

the n96 does not have the 3d accelerate! !!

and the n85 does not have the 3d accelerate too!

the n96 can not instead of the n95/n82 they both Transitional Product!!

just wait the more powerful products of nokia in 2009! !!

Czy nokia ma wydac na poczatku roku jakies nowe fony? :roll:

No wlasnie tez tak mysle kiedys mialem liste kiedy nokia wypusci jaki telefon i tam tez pisalo cos o jakis nokiach z 8mpx i ze zrobia n85 8gb czyli ja ulepsza i wogule no to poczkeam :wink:

piszcie nowosci :smiley:

Moim zdaniem Nokie są za drogie jak na to , co oferują .

w 2009 nokia wyda parę naprawdę interesujących modeli… :wink: ja bym czekał :wink: jaki teraz masz telefon??

Teraz mam sony ericsson k800i no i nawet nawet pewnie kupilbym sony ericssona c905 ale zaden z se niema symbiana a dlamnie to przeklenstwo bo polowa aplikacji niedziala :x

Jak narazie to n85 mam na mysli ale niewiem poczekam do swiat moze nowego roku i zobacze, pozatym te nowe nokie beda napewno cholernie drogie a cena niestety zaczela mala role grac bo niedadza mi kazdego fona na ambonamet #-o zadarmo #-o

heh tez otym niepomyslalem ale no cuz n85 niejest bardzo droga a jak wy muwicie dobra takze raczej ja kupie ale dla bedpieczenstwa poczekam do nowego roku bo chcialbym zeby zrobili n85 8gb tak jak z nokia n95 i powiekszyli wyswietlacz :wink:

może narazie kup sobie N73 (sprzedaj K800i i za 400zł kup N73) i pobaw się symbianem… potem będziesz miał łatwiej się przyzwyczaić do symbiana :wink:

Mialem juz nokie 6233 miala starszego symbiana i niemialem zadnych problemow… pozatym szybko kumam co i jak :wink:

6233 nie ma symbiana :expressionless:

Jeśli nie rozróżniasz nawet Symbiana od zwykłego komórkowego os to może kup sobie Nokie 3310 - porządny sprzęt . Polecam .

H a h a =D> bardzo smieszne …

Ostatnio znalazlem to :

Ile kosztują darmowe dodatki od Nokii

Jakiś czas temu Nokia ogłosiła, że jej pierwszy telefon z dotykowym interfejsem, model 5800 Xpress Music, zostanie zaoferowany za jedyne 279 euro. Kiedy okazało się że model ten będzie kosztować w Hiszpanii aż 429 euro, użytkownicy nie kryli żalu i zdziwienia. Teraz już wiadomo z czego wynika tak drastyczna podwyżka.

Według Nokii cena wynosząca 279 była ceną bez uwzględnienia podatków i dotacji operatorów. W zależności od rynku, telefon ten może być oferowany z różnego rodzaju dodatkami, co nie pozostanie bez wpływu na jego cenę. Co więcej hiszpańska premiera nowego telefonu Nokii zbiegnie się z gorączką świątecznych zakupów, co również będzie miało wpływ na jego cenę (oczywiście wyższą).

REKLAMA Czytaj dalej

Hiszpańska wersja 5800 będzie oferowana wraz z kuponem o wartości 100 euro, upoważniającym do pobrania muzyki ze sklepu Nokia Music Store o takiej właśnie wartości. Dodatkowo na cenę całego telefonu wpłynie trzymiesięczna (oczywiście “bezpłatna”) licencja na nawigację Nokia Maps.

Takie kroki mają zapobiec między innymi powstaniu tzw. szarej strefy. W przypadku zakupu samego telefonu, możliwa by była jego odsprzedaż w innym kraju po cenie niższej i przed terminem premiery, którą ustalił producent dla danego rynku. Dzięki dołączeniu do zestawu kuponu upoważniającego do “bezpłatnego” pobrania muzyki, taki zabieg jest już mniej opłacalny dla potencjalnego użytkownika. W przeciwnym wypadku zostanie mu dosyć drogi kupon, z którym nic nie będziesz mógł zrobić.

Dla tych, którzy są choć odrobinę cierpliwi, mamy dobrą wiadomość. W przyszłym roku ma się pojawić wersja bez dodatków. I tak, w styczniu Nokia 5800 ma być dostępna w Niemczech w cenie detalicznej 299 euro.

Ble ble ble ale przeczytajcie sobie to na samym koncu, akorat mam szczescie bo mieszkam w niemczech i 300€ moze akorat tyle bym mial, tylko czy to jest dobry telefon w porownaniu do n85/95 ?

to pierwszy s60v5… z historii symbiana…

pierwszy s60v1 nie był za dobrym modelem… był to 7650…

pierwszy s60v2 to 6600… również nieudany eksperyment…

pierwszy s60v3 to był 3250 a on był bardzo badziewny… jakość muzyki była straszna jak na muzyczny telefon…

ja bym poczekał na 2 albo 3 model s60v5… a z resztą mało aplikacji jest na niego :confused:

niby działają te z s60v3 ale zabierają ci dużo ekranu :wink:

Czyli lepiej kupic n85 ? :stuck_out_tongue:

chyba tak… no i ma lepszego symbiana niż n95/n95-2/n82 :wink:

Ja chciałam mieć Nokię N95, ale ostatnio przeczytałam, że niedługo pojawi się nowa Nokia N97 i chyba na nią zaczekam. Pewnie początkowo będzie bardzo droga, ale z czasem na pewno jakiś operator doda ją do swojej oferty. To właściwie nie będzie telefon, a mały komputerek :lol:

Tak ale mi sie wyglad w niej niepodoba dziwny jakis a nokia n85 albo enka jakas tam mi wystarczy

Teraz mam pytanie jak by porownac nokie n96 do n85 to co bys cie polecili ten wyswietlacz n85 taki wcale cudowny nie jest a n96 ma wiekszy wyswietlacz pozatym wiem ze w niemczech (mieszkam) telewizja jest na n96 prawie kazdy program :smiley: i mysle nad tym fonem i n85 i niewiem jaki bylby lepszy pozatym wyglad w n96 mi sie bardziej podoba a fony sa prawie takie same :?

ale w n96 gry i inne takie mogą ci mulić a w n85 raczej nie :smiley:

ale ja i tak jakbym miał wybierać to bym brał n95-2 :wink: no i ostatnio pojawił się Quake 3 Arena na N95 :wink:

możesz wybierać ale ja bym i tak wziął N95-2 :wink: bo różnice są niewielkie (symbian nowszy a dodaje tylko animację w menu itd. a poza tym to nie ma nic nowego :smiley: )

No ok ale ja niebede gral w queake na komorce :stuck_out_tongue: w jakies tam proste gierki, a co do mulenia to n96 i n85 to prawie te same podzespoly … tylko jednye co mi niedaje spac to czy ten wyswietlacz w n85 jest naprawde taki zajebisty jak wszyscy pisza … czy widac na serio az taaaaaaaaaaka duza ruznice niz np w n96 :?:

Tylko LG KC910 RENOIR !!

???

Nie piszemy tu o lg tylko o noki n96 i n85 …

Ps. ma ktos z was moze n85 i czy ten fon na serio ma taki zajebisty wysiwtlacz ? bo na kazdej stonce go chwala ze taki ten wyswietlacz fajny i wogole ale znowu w porownaniu do n96 jest dosc maly … czy wyswietlacz z n96 jest duzo gorszy od n85 ?