Jaki Telefon, Cena niegra zadnej roli

Pisalem juz podobny temat ale teraz cena NIEGRA ZADNEJ roli

Oto kandydaci

1: Nokia N96 16GB

2: Nokia N85 8GB

3: Nokia n85 Zeemote

4: HTC Touch Diamond

5: HTC Touch HD

6: LG KB770

7: LG KC910 Renoir

8: Samsung I8510 INNOV8

9: Samsung M8800 Pixon

10: Sony Ericsson C905

11: Sony Ericsson G900

12: Sony Ericsson W960i

Ps. Czy nokia n96 nagrywa filmy z 15 fps?

Ps2. Najlepiej zeby mial symbian :slight_smile:

Zdecydowanie bierz HTC .

HTC PRO TOUCH , HTC TOUCH HD Blackstone lub HTC Advantage X7500 .

Polecam Ci Nokie N73 Jest Zarypista Ma Symbiana I 3,2 mega pixels Gra Super Ale Zalezy jaką chcesz czy muzyczną czy zwykła muzyczna jest to mode N73 me

a zwykła N73 sam ją mam i jestem z niej zadowolony Polecam Ci Nokie N73 Music Edytion

Jak ma służyć do “szpanowania” to może coś takiego:

http://www.goldvish.com/

na czym ci zależy? po kolei wymieniaj… bo inny typ jeśli muza i inny jeśli szybkość albo WiFi :wink:

Oczywiście jeszcze iPhone jest na horyzoncie :wink:

narazie wygrywa :wink:

innov8 ma problemy z kompatybilnością (nie działa sporo gierek i programów a co najważniejsze, nie działa N-Gage 2.0! :frowning: )

N85 wszystko ma super a wyświetlacz OLED jest idealny do filmów, fotek, gier i innych takich :wink:

no i w Zeemote dostajesz joystik do grania :wink: na BT :wink: dobry na lekcję (fon w piórniku a ty ręka pod ławkę i nawalasz na joyu :smiley: )

Ku$"! !!

Telefon bede wykorzystywal jak nastolatek czyli niedo dzwonienia :stuck_out_tongue:

Filmy, muzyka, gry, i takie tam pierdolki…

Mam pytanko co do Nokii N96 16GB czy telewizja w niej jest w niemczech bezplatna bo stale przebywam w niemczech i wiem ze tv dziala tylko czy darmowe jest niewiem :?:

Ps. czy wie ktos czy wyjdzie Nokia N85 8gb bo cos o tym slyszalem pewnie jak w n95 i n95 8gb powieksza wyswietlacz i takie tam czy to prawda?

N96 jest do bani a ta niby TV będzie ci nie potrzebna… a z resztą muli jak nie wiem co, N85 chodzi o niebo lepiej… no i z N85 dostajesz ten joystick :wink:

super sprawa :wink:

No to ok tylko ze chetnie bym se n96 kupil :frowning: :frowning: wyglad mi sie strasznie podoba no ale szkoda :expressionless:

a co do n85 jest ona porownywalna do n95 8gb? i CZY WYJDZIE N85 8GB tak jak w przypadku n95 ? ze ja polepsza i te 8gb pamieci wcisna ?!

Ps. Jakie filmiki nagrywa n85? wiem ze 30 klatek na sekunde ale jaka rozdzielczosc?

N96 wygląda prawie tak samo jak N85 :expressionless:

lepsza :wink:

VGA czyli 640x480 :wink: czyli tak jak N95… no i zapisuje w mp4 (podobno też w AVI ale nie wiem czy to prawda…)

hehe to suuuuper kupuje n85 :smiley: ale ciagle niewiem czy wyjdzie n85 8gb albo 16 :twisted:

Bo weszlem kiedys na jakas stronke i tam bylo cos o n85 8gb :!:

Telefon kupuje na swieta i niewiem czy niewarto troche poczekac bo ten wyswietlacz 2.6 calla napewno by wtedy powiekszyli na 2.8 :smiley: a wtedy to by bylo widac ruznice :smiley:

A co do wygladu to masz racje :wink:

Wg. mnie dobre są HTC więc ci je chce polecic.

POZDRAWIAM

zapomnij :wink: ale n85 nie ma LCD tylko OLED :wink: lepiej niż w innych fonach bo na LCD czerń nie jest czarna tylko taka… za jasna… a w N85 czerń jest czarna jak obudowa :slight_smile:

ale i tak lepiej mieć OLED 2.6 cala niż LCD 2.8 cala :wink:

Ja bym brał N96

:? … No nic poszukam cos na temat n85 8gb mi niechodzi o pamiec 8gb bo bym se kupil karte … ale o to czy ja ulepsza jak nokie n95-1 n95-2 to mam namysli :wink: a i jeszcze kilka pytan czy w n85 mozna grac w gry tak jak na iphone czyli ze jakas kulka na srodku ekradnu moze byc sterowana za pomoca ruszania telefonem np. przechyle go w lewo i kulka leci w lewo :?:

Ps.maciejsobkowiak wiem ze htc sa sobre ale to nie dlamnie telefon mi telefon ma sluzyc do zabawy i takich tam :wink:

Drefo , chodzi ci o czujnik ruchu? w N85 jest ale na dzień dzisiejszy nie ma za wiele aplikacji obsługujących go… ale wychodzą, spokojnie :wink:

bo nie działają te ze starszych fonów (N95, N82, 5500 i reszta :wink: ) ale przerabiają je :wink:

Aha czyli jest :smiley: walsnie to mialem na mysli bo widzialem kiedys jak ktos gral na n85 w jakas gierke i tylko telefonem ruszal :stuck_out_tongue:

Mam jeszcze jedno pytanie czy zna ktos stronke gdzie pisalo by jakie ma n85 podzespoly mam na mysli procesor, ram, i czy MA AKELERACJE 3D :?

Bo niechcial bym zeby bylo tak jak w przypadku porownywania nokii n95 8gb i n96 16gb ze na n95 chodzi gra super plynnie a na n96 sie tnie jak crysis na comodore c64 :roll: …

podobno nie ma ale… jest wydajniejszy w grach od N82 :o

N96 jest wolniejsza niż N82 i wolniejsza niż 6630 xD

To zdanie można zamienić na takie: Jestem masochistą i brałbym cegiełkę ze słabym prockiem oraz zoobowiązuje się do wykonywania codziennego rytuału podłączania cegiełki do kontaku w celu jej reanimacji ^^

A tak w temacie (za mało się sprecyzowałeś co chciałbyś mieć w komórce):

Asus P750 - jeśli chcesz solidny telefon wykonany z dobrej jakości materiałów + zwykła klawiatura

HTC Touch Diamond - jeśli chcesz mieć zgrabny, ładny telefon z dużym dotykowym ekranem

HTC Touch Pro - jeśli chcesz mieć to co powyżej + pełna klawiatura QWERTY (naprawdę się przydaje) + slot na karty pamięci + lampę przy aparacie + więcej ramu (powiedzmy potrzebnego do odpalenia Quake’a 3 na komórce :P, na diamenciku też ruszy ale trzeba TF3D wyłączyć). Minusem jest większa waga i wymiary w stosunku do Diamonda

HTC Touch HD - jeśli lubisz oglądać filmy lub serfować po necie na komórce to przyda Ci się dotykowy ekran 3.8 cala i rozdzielczość 480x800 :smiley:

Nokia N85 - jeśli najbardziej zależy Ci na muzyce i zdjęciach

HTC do tego mają bardzo dobre ekrany z dużymi kątami widzenia, kontrastem i b.dobrą widzialnościa w słoneczne dni, o ostrości obrazu dzięki wysokiej rozdziałce niewspominając, ale wybór już pozostawiam tobie. Wg mnie nie ma jeszcze komórki idealnej ze wszystkim i w najwyższej jakości.

EDIT:

BlackBerry Storm - jeśli chcesz się wyróżnić lub iPhone jest w twoim guście ale nie pasuje Ci za bardzo polityka Appla