Jaki telefon? (coś w stylu nokia n95 8gb)

Witam, poszukuję jakiegoś dobrego telefonu takiego jak NOKIA N95 lub jej inna wersja NOKIA N95 8GB zastanawiam się też nad SE K850i ale nie wiem jaki wybrać. To są moje typy… czekam na jakieś inne propozycje podobnych telefonów.

Pozdrowienia

Ale konkretnie co ma mieć wspólnego z Nokią N95 8GB? Duży ekran? Dużo pamięci wbudowanej? Slider? SysOP? (K850i go nie ma…) , aparat 5mpix? Video VGA? MOże jeszcze co innego?

Za mało szczegółów.

OT - KOSZ. :evil:

Nie masz argumentów - nie wypowiadaj się.

K850i robi gorsze zdjęcia od k800i, a oprócz aparatu prawie niczym się od niego nie różni więc odrzuciłbym go na wstępie.

No to napewno zeby miał dobry aparat i duza pamiec, gps tez by sie przydał

iPhone tez ma duzy wyświetlacz i na dodatek dotykowy…

ma też sysa…

iPhona w polsce ma mniej osób niż n95 :slight_smile:

jak chcesz być orginalny to bierz iPhone-a

No tak ale IPHONE ma tylko 2mpx aparat i nie ma GPS :frowning: wiec jest slabszy…

iPhone ma funkcje co przeciętny aparat wart 300-400 złotych… Chyba że za wygląd płacić cztery razy tyle. Podstawowe wady? Brak MMS i 3G, i wiele innych. Tragedia…

Gallardo, to dlaczego nie wybierasz N95? :?

BTW nie wiem jak można porównywać szablonowe k850i z N95…

Ewentualnie jeśli chciałbyś coś z dotykowym ekranem (3 cale), aparatem (5mpix), video (30 do nawet 120kl/sek) możesz zerknąć na LG KU990 VIEVTY. Niestety brak sysOP’a.

Dostępny od kilku dni w sieci PLAY więc możesz go tam obejrzeć i się nim pobawić.

Specyfikacje bez trudu znajdziesz w sieci.

a coś z Sony Ericssonów P?? np. P1i P990i itd?

albo nokia 9500i, e65…

napisz jakie masz wymagania

bo jeśli wszystko ma byc naj to bierz n95

ewentualnie spojrzyj na telefony Hewlett Packard albo palmtopy z obsługą sim…

albo małego laptopa z blueconnect i VoIP

nie wiem o czym tu myśleć n95 8GB i tyle

No dobra no to chyba biore n95 8gb:) ale jeszcze dawac jakies propozycje

Osobiście bardzo bym się zastanowił nad N82 :wink:

I-mobile 902. Firma produkująca na rynki azjatyckie, więc uświadczysz co najwyżej angielskie menu, ale warto. Podobno można sprowadzić za około 800 zł, a ma 5 mpix aparat interpolowany nawet do 8 i filmy xvid w rozdzielczości vga 640x480. Zdjęcia robi boskie.

http://www.mobile-review.com/review/imo … 2-en.shtml

Jeżeli natomiast bardziej stawiasz na pda w telefonie, niż powyższe gadżety, to Fujitsu Siemens Pocket Loox T830. PDA z telefonem 3G i wbudowaną kartę wifi. Do tego klawiatura QWERTY, a to wszystko za około 1200 zł. Zdecydowanie bym to wolał niż drożyznę od Nokii.

I ten model byłby najlepszym rozwiązaniem,aparat 5mpx,wifi,gps… i co najważniejsze telefon wykonany w jedne “bryle”,bo

choć n95 8GB wygląda naprawdę fajnie to musisz się liczyć z tym że jest on wykonany z ruchomych części i prędzej czy później będą “klekotać”.

Predzej czy później ja wymienie na lepsza…:slight_smile: