Jaki telefon dla 15 latka?

Cześć, poszukuje telefonu komórkowego, tak do 300-400 zł. Chodzi mi o to aby posiadał różne bajerki takie jak np. odtwarzacz mp3, aparat i takie tam. Za wszystkie porady dziękuje.

Za 300-400zł to najwyżej mogę Ci polecić TELEFON SONYERICSSON W200I kosztuje ok400zł ma dobry odtwarzacz mp3 jedynie aparat tylko 0,3Mpix ale ujdzie na Priv wyśle ci adres dobrego sklepu z nim jak chcesz

Pozdrawiam:)

SE K750i

ZALETY

:arrow: Świetny dźwięk mp3 (na słuchawkach i głośniku)

:arrow: Aparat 2mpix + Auto-Focus (w porównaniu z innymi telefonami z aparatami do 2mpix robi o wiele lepsze zdjęcia nawet wśród swoich braci)

:arrow: W miarę długo trzyma (ja swojego ładuję raz w tyg)

:arrow: Slot kart pamięci (Memory Stick Duo)

:arrow: Bluetooth, IrDA

:arrow: Radio

:arrow: Łatwa komunikacja z komputerem (Sony Ericsson PC Suite)

WADY:

:arrow: ten telefon posiada joystick, ale jak to mówią jak dbasz tak masz… ja nie narzekam, telefon kupiłem jako używany a joy do dzisiaj działa bez zarzutów.

(joy to chyba jedyna wada tego telefonu i to też nie dla wszystkich)

Reszty informacji szukaj na stronach internetowych…

W200 daj spokój!!Se k750i stary lepiej kup K550i:D

6630, 6680 only :stuck_out_tongue:

Polecam telefon W810i, można go już kupić w podanym przez Ciebie przedziale a na prawdę jest atrakcyjny zarówno pod wzgledem technicznym (aparat 2MPX z Auto-Focusem, odtwarzacz Walkmen, karta 512MB od razu w zestawie, flash menu, itd.), jak i wizualnym. W sumie jest to taki muzyczny K750i, z tym że już nie posiada joysticka, więc jest mniej podatny na uszkodenia. Miałem go swego czasu i dobrze go wspominam.

3110 cls może gorszy od tych wyżej pod względem bajerów (mniejszy ekran, nie odtwarza mp4, aparat) ale solidny i trwały. I w tej cenie nowy dostaniesz.