Jaki telefon dla podróżnika do 1000 zł?

Zależy mi najbardziej na baterii, wytrzymałości i aparacie.
Podwójny sim też by się przydał.
Fajnie, gdybym nie musiał go wymieniać po 2 latach…
a no i zeby gps był dobry

Poszukaj Redmi Note 8 Pro (długie wsparcie, całkiem dobry aparat i bateria 4500mAh i świetna wydajność), Samsung Galaxy M21 z bateria 6000mAh, jednak plastikowa obudowa i przycięcia w animacji podczas korzystania z telefonu

Ja kupiłem niedawno Redmi note 9 PRO polecam.

Ja bym poszedł w stronę wzmacnianych smartfonów, np. DOOGEE S88 Pro - do wyrwania u “maj frienda” za okolice 260 USD (czyli circa about wspomniany jeden tysiąc PLN).

Albo pójść w CATy. Te telefony nie mają ekstra ekranów, ani aparatów czy innych podzespołów, ale to celowe i dzięki temu na baterii 4500mAh potrafią wytrzymać kilka dni i można nimi wbijać gwoździe :wink:

Jeszcze lepszym pomysłem będzie kupienie ficzerfona :wink: Takiego klasycznego bez ekranu dotykalskiego, bez systemu operacyjnego za to wytrzymującego tydzień na jednym ładowaniu. Taki telefon kupisz za kilkaset zł, a za resztę kupisz dedykowany aparat fotograficzny, tak zwaną małpkę, która zrobi lepsze zdjęcia niż nawet najlepszy srajfon :wink:

W tej cenie z bardziej wytrzymałych modeli powinien się sprawdzić Oukitel z IP68, ma szybkie ładowanie i co do tego o czym wspomniałeś, czyli baterii to tutaj jest 10000 mAh, także duży plus, no a dodatkowo spora wbudowana pamięć, bo 128 GB i 4 GB RAM

Tylko te uszczelki pyłowe/wodne zwykle po 2-3 latach tracą swoje właściwości. :wink:

A jak obudowa nie jest z plastiku, to nawet po zaledwie pół roku (bo metal się wygina i wystarczy raz usiąść na fotelu z telefonem w kieszeni żeby go rozszczelnić, chociaż nie będzie to widoczne na pierwszy rzut oka) - info od gościa z serwisu telefonów który wymieniał mi baterię w Xperii Z1C i na moje pytanie o szczelność po wymianie tylko się zaśmiał i pokazał mi tonę kurzu wewnątrz telefonu zebraną na przestrzeni 2 lat, pomimo tego, że o telefon staram się dbać.

Zwieracze u człowieka z wiekiem też są coraz mniej szczelne.

DOOGEE S88 , używam od dwóch lat i nadal chodzi jak nówka. Poza tym jest w nim krótkofalówka wiec podróżnikowi się przyda.

Do czego?