Jaki telefon do 1000 zł (1100 MAX!)

(Mich@el Ang3lo) #1

Mam zamiar kupić sobie nowy telefon za cene ok. 1000 zł, maksymalnie za 1100zł (ale to ostateczność). Oczekuje od telefonu:

-bluetooth

-irda

-mp3

-radio

-aparat

-karty pamięci

-duży wyświetlacz w dobrej jakości

-ŁADNY :mrgreen: żeby był :stuck_out_tongue:

Zastanawiam się nad Nokią N73 ME nówka, lub K800i, ew. coś innego o podanych wyzej cechach. To co przemawia za nokią to symbian, a za k800i mniejsza cena :stuck_out_tongue: Co proponujecie? Telefon musi być bez simlocka lub na plusa lub orange (nic innego). Proszę, podawajcie linki do allegro z N73ME za najniższą cenę, lub do innych telefonów.

(xtracom) #2

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc= ... &pid=10376

Gorący model - ma wszystko, a nawet więcej niż potrzebujesz.

Po za tym to Sony Ericsson.

Możesz kupić za około 500zł na allegro.

(Bigkoras) #3

SE P990i - Symbian, WIFI,

http://www.symbianos.pl/Artyku%B3y/Test ... 0i_-_Test/

SE K810i

N73 (na ME szkoda kasy)

(system) #4

Ja bym rozważył:

• N73 za świetny aparat 3,2 Mpix z autofocusem i trybem macro, wielki wyświetlacz, porządne głośniki stereo (naprawdę głośno grają),

• N80, mniejszy wyświetlacz, słabszy (pojedynczy) głośnik i gorszy niż w n73 aparat, ale za to wifi i wyższa rozdzielczość wyświetlacza,

• e65 - wlan, wyświetlacz 16 mln kolorów (nie wiem czy widać różnicę co do 256k kolorów), ale słabszy aparat 2Mpix,

• 6120 - najszybszy dostępny na rynku symbianowiec z procesorem 369 Mhz.

Złączono Posta : 22.09.2007 (Sob) 18:52

Jak chcesz bez symbiana to SE K800i/810i lub samsung d900.

(Bigkoras) #5

No tak, ale wyświetlacz jest bardzo mały mimo wysokiej rozdzielczości. Bardzo słaby aparat bez AutoFocusa, luzy na sliderze i tragiczna bateria.

Z tego co wypisałeś wynika że potrzebujesz raczej telefonu zabawki, a nie monstrum w wlanem. W takim przypadku dla Ciebie najlepsza będzie Nokia N73.

Świetny telefon tylko ma mały wyświetlacz 2'' przy dużej rozdzielczości

(system) #6

Miałeś wogóle w ręce ten telefon? Bo jak to czytam to widzę same bzdury. Przez moje ręce przeszło kilka egzemplarzy n80, każdy mialem w domu przez kilka dni i bylem z nich bardzo zadowolony. Wyświetlacz nie jest tak wielki jak w N73, ale z telefonu korzysta się bardzo dobrze, łącznie z oglądaniem filmów.

Słaby aparat ? :shock:

http://www.fotosik.pl/aparaty/Nokia/N80

Luzy były tylko na jednym egzemplarzu, dość wyeksploatowanym, na pozostałych było calkiem OK.

Nie wiem skąd ty bierzesz te twoje teorie :roll:

(Bigkoras) #7

Pfff, to mają dobre fotki z aparatu 3MPx??

Łap:

http://www.symbianos.pl/Artyku%B3y/Test ... marze%F1?/

http://www.symbianos.pl/Artyku%B3y/Test ... le-Review/

(Brocha25) #8

A ja doradzę Ci NOKIĘ 5700. Głośna, ładna, ma wszystko co chciałeś...i jeszcze wiele innych zalet. Jedyny minus - symbian. (oczywiście nie chodzi mi o to, że symbian w tym modelu jest słaby, ale ogólnie każda wersja to niepotrzebna "pierdoła")

(Szymon Stępniewski) #9

Może SE W880i ??

Nic nie napisałeś o Symbianie więc myślę że nie interesuję Cię ta funkcja :wink:

(Goodprogram) #10

a co sądzicie o samsungu d900... :wink:

(Szymonnowak4) #11

SE W810i albo SE K800i

(Bigkoras) #12

](*,)

](*,) dobry jesteś...

Po co ma kupować starocia skoro stać go na K810i (przynajmniej jest ładniejszy i ma kilka funkcji więcej)

(Mich@el Ang3lo) #13

Z tych co wymieniliście to mam teraz dylemat, mianowicie chodzi o to, że nie wiem który wybrać, N73 czy K810i.... Skłaniam się raczej ku symbianowi, czyli N73, ponieważ przyda mi się :wink: A za K810i przemawia jednak trochę niższa cena.... ale ostatecznie mam czas do wtorku i pomyśle jeszcze, oczywiście proszę o rady :wink: odnośnie SE i N, ale chyba jednak wybiorę N73....hmmm....pomyśle...

(boczi) #14

OT - KOSZ

(Zbych ) #15

no to nie ma co się zastanawiać czyli N73 , symbian sie przyda , dużo ciekwych gier i aplikacjii a może nawet skusisz się o nawigacje i wtedy "symbian" okaże się w pełni wykożystany. Dobry odbiornik GPS i nawet w lesie się nie zgubisz.

(Mich@el Ang3lo) #16

No i stało sie :smiley: Kupiłem N73 ME za 1000 zł, nówkę z allegro. **********fonik, to był dobry wybór :wink: Dzięki za wszelkie wskazówki.

Radzę uważać na słownictwo

boczi

Przepraszam, to przez emocje, całkowicie sie zapomniałem.

PS. Nie ja tu jestem modem, ale temat można już zamknąć

(Marolman) #17

Witam

To teraz ja stoję przed trudnym wyborem, jedyne co wiem to to że chce nokie do kwoty 1000zł, (inne telefony odpadają chyba że ktoś ma coś super do zaoferowania)

Myślę o tych telefonach:

-N73

-E65

-E51

-6120

• lub coś innego rozsuwanego może 6280 lub 6288

Szukam czegoś fajnego, w przyszłości chce dokupić moduł pod GPS. Preferuje telefony pod symbiana, żeby miał kartę sieciową oraz w miarę dobrą baterie, bo brałbym N80 ale wczytałem że ma bardzo słabą baterie.

Proszę o rady jaki telefon do 1000zł najlepiej opłaca się kupić..

Dzięki, czekam na wasze rady, nie ukrywam że zależy mi na szybkich odpowiedziach.

Pozdrawiam

(Foto Tel) #18

No możliwości jest tu sporo ale czemu tylko Nokija?

(Kamilnowak94) #19

Mam zamiar kupić sobie nowy telefon za cene ok. 100 zł, Oczekuje od telefonu:

-bluetooth

-mp3

-radio

-aparat

-karty pamięci

-duży wyświetlacz w dobrej jakości a przy okazij to mam do sprzedania telefon samsunga c3050 nowy jeszcze 20 mies gw cena 190 zł cały zestaw ładowarka słuchawki pudełko funkcje jakue posiada to

bluetooth

-mp3

-radio z rds

-aparat

-slot karty pamięci

-kamera

-dyktafon i wiele innych.

(Szczepaniakpila) #20

Jeśli chcesz korzystać z nawigacji polecam telefony w Windows Mobile. Na tą platforme wgrasz Auto Mape i działa jak ta lala :smiley: . Rozejrzyj się za jakimś telefonikiem z WM a później zobacz czy istnieje do niego ROM WM 6.5. W symbiana bym się nie pakował ze względu na to że to straszny muł...

A jeżeli chodzi telefon za okolo 100 zł radze dołożyć i kupić K800. Lepszego używanego za tę cenę nie znajdziesz.