Jaki telefon do 1000zł z aktualizacją do androida 5.0?


(dre4merOn) #1

Cześć jaki smartphone polecicie do około 1000zł który będzie miał na pewno aktualizację do andka 5.0?


(lordjahu) #2

 

http://www.androidpit.com/android-5-0-lollipop-phone-update-news


(remarc) #3

Moto G lub Nexus 4. Jeżeli dołożysz 150-200zł to HTC One M7 lub Nexus 5.


(Stormiak12) #4

Spokojnie w cenie 1000 zł znajdziesz Lg G2:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/8134030

A bardzo dobry smartfon oferujący niezłe parametry. Ekran 5,2 cala o dobrej rozdzielczości. Myślę,że powinieneś być zadowolony. Jeszcze jest konkurent Samsung Galaxy S4 ale to Lg G2 ma lepsze podzespoły. Lepszy procesor oraz baterię. 


(dre4merOn) #5

Wyczytałem, że LG G3 ma już androida 5.0. Czy warto dołożyć do tego telefonu? Przyznam się, że kusi mnie ten telefonik … :slight_smile:


(michq) #6

W tym telefonie problemem jest wyświetlacz o bardzo dużej rozdzielczości. Niektórzy skarżą się na mikro-przycięcia podczas korzystania z telefonu. Ponadto wersja 16 GB ma 2 GB RAM, ale to akurat nie jest jakiś większy problem, bo to i tak dużo. Może napisz, czego oczekujesz od telefonu, oprócz aktualizacji do 5.0. :slight_smile:


(dre4merOn) #7

Hmm czego oczekuję? Żeby długo trzymała bateria, żeby wyświetlacz był co najmniej taki jak w moim starym telefonie ( w sygnie), żeby miał dużo pamięci w sobie ramu i przechowywalnej. I tyle w sumie. :slight_smile:


(michq) #8

W takim razie można skreślić Nexusa 5. Bardzo dobry telefon, ale niestety bateria nie należy do najlepszych. Jeżeli starczy Ci 16 GB bez możliwości rozszerzenia i bez “wymienialnej baterii”, to możesz rozważyć G2. W tej cenie bez problemu powinieneś dostać Xperia Z1 Compact - niewymienialna bateria i ekran 4,3", ale za to masz wodoodporność i slot na karty pamięci. Lekko ponad budżetem jest Xperia Z2. Jednak jeśli wymagasz łatwo wymienialnej baterii i slotu na kartę pamięci, to wtedy zostaje G3. W sumie, to wymagania nie są wygórowane. :slight_smile: