Jaki telefon do 1000zł z aktualizacją do androida 5.0?

Cześć jaki smartphone polecicie do około 1000zł który będzie miał na pewno aktualizację do andka 5.0?

 

http://www.androidpit.com/android-5-0-lollipop-phone-update-news

Moto G lub Nexus 4. Jeżeli dołożysz 150-200zł to HTC One M7 lub Nexus 5.

Spokojnie w cenie 1000 zł znajdziesz Lg G2:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/8134030

A bardzo dobry smartfon oferujący niezłe parametry. Ekran 5,2 cala o dobrej rozdzielczości. Myślę,że powinieneś być zadowolony. Jeszcze jest konkurent Samsung Galaxy S4 ale to Lg G2 ma lepsze podzespoły. Lepszy procesor oraz baterię. 

Wyczytałem, że LG G3 ma już androida 5.0. Czy warto dołożyć do tego telefonu? Przyznam się, że kusi mnie ten telefonik … :slight_smile:

W tym telefonie problemem jest wyświetlacz o bardzo dużej rozdzielczości. Niektórzy skarżą się na mikro-przycięcia podczas korzystania z telefonu. Ponadto wersja 16 GB ma 2 GB RAM, ale to akurat nie jest jakiś większy problem, bo to i tak dużo. Może napisz, czego oczekujesz od telefonu, oprócz aktualizacji do 5.0. :slight_smile:

Hmm czego oczekuję? Żeby długo trzymała bateria, żeby wyświetlacz był co najmniej taki jak w moim starym telefonie ( w sygnie), żeby miał dużo pamięci w sobie ramu i przechowywalnej. I tyle w sumie. :slight_smile:

W takim razie można skreślić Nexusa 5. Bardzo dobry telefon, ale niestety bateria nie należy do najlepszych. Jeżeli starczy Ci 16 GB bez możliwości rozszerzenia i bez “wymienialnej baterii”, to możesz rozważyć G2. W tej cenie bez problemu powinieneś dostać Xperia Z1 Compact - niewymienialna bateria i ekran 4,3", ale za to masz wodoodporność i slot na karty pamięci. Lekko ponad budżetem jest Xperia Z2. Jednak jeśli wymagasz łatwo wymienialnej baterii i slotu na kartę pamięci, to wtedy zostaje G3. W sumie, to wymagania nie są wygórowane. :slight_smile: