Jaki telefon do 200 zł

(Poniaatowski) #1

Tak jak w temacie poszukuje telefonu komórkowego do 200 zł max. ! Więc nie mogę przeznaczyć.

Oczywiście z allegro najlepiej podawajcie linki.

Telefon ma być do wszystkiego. Przede wszystkim, żeby był solidny, dobry ( softowo ) - żeby nie miewał jakiś zacinkow, dobrze żeby posiadał Java, WAP, Internet, oczywiście bateria też żeby była nie zawodna... MP3 mile widziane. Jeśli chodzi o zwykły telefon czy z klapką mi to obojętnie :wink:

EDIT: Telefon ma być nowy. Może posiadać blokadę SIM na ORange lub jej brak.

Przeglądając tak telefony takie mi wpadły w oko :

Sony Ericsson Z310i - ta mi jakoś tak mocno wpadła w oko.

Sony Ericcson W200i - ta mi jakoś tak mocno wpadła w oko.

NOKIA 2760

SONY ERICSSON T280i lub T250i- ta mi jakoś tak mocno wpadła w oko.

SAMSUNG M600

Nokia 1680

NOKIA 2600c - ta mi jakoś tak mocno wpadła w oko.

SAGEM 411X- ta mi jakoś tak mocno wpadła w oko.

(Legia 87) #2

jak dla mnie to SE w200i

(bartib) #3

Miałem okazję używać w200i. Jest dobrze wykonany, ładnie i głośno gra odtwarzacz mp3, aparat co prawda taki sobie i brak blutootha, ale można zainstalować dodatkową kartę pamięci. Mie było z nim żadnych problemów

http://allegro.pl/item427864869_nowy_so ... ancja.html

(klopas) #4

musi być nowy? bo w200i ma vga i nie ma BT a 6630 ma BT i 1.3MPx :wink: no i kosztuje 200zł ale nie nowy :confused:

(Poniaatowski) #5

klopas , nie potrzebuje aparatu :stuck_out_tongue_winking_eye: Mam od 2 lat Nokie 1600 i na nic nie narzekam... Po prostu pękł mi ekranik i szukam innego tel. Więc i tak z tego aparatu nie będę używać :wink:

A jak z tym Joyem w200i?

Widziałem taką jedną aukcje gdzie był z kartą Sony 512mb.

(rapper) #6

Mój kuzyn chce sprzedać Nokia 6230i za 180 zł. Interesuje Cię to? czekam na odpowiedź

(Pcz 07) #7

w200i :smiley: bardzo dobry telefon i ta muza :smiley: