Jaki telefon do 400 zł?

(system) #1

Witam wszystkich:)

Mam do Was takie pytanie:

Jakie są ostatnio modne telefony? Jakieś funkcjonalne itp.

Właśnie mam sobie coś kupić ale nie wiem dokładnie co...

(mam do dyspozycji 400zł)

Może coś polecicie do tej ceny.

Pozdrawiam

(Julek94) #2

jak by Ci sie udało znaleźć do 400 to Nokia 5310 xm! sam korzystam i muszę powiedzieć że bardzo fajny i mały telefonik!

allegro

(system) #3

No nawet fajny z wyglądu. tylko trudno będzie znaleźć do 400. Chyba ze jeszcze trochę poczekam i dozbieram :slight_smile:

(JUDGE) #4

Co wg Ciebie oznacza "coś funkcjonalnego"?

O jakich priorytetach mowa?

(system) #5

hhhh no wiesz wszystkie takie zabawki. Np, dobry glośnik, dlugi czas trzymania baterii, dobra jakosc odtwarzanego dzwieku. Dla mnie nie liczy bynajmniej aparat

(Julek94) #6

u mnie bateria trzyma 4 dni! głośnik bardzo dobry a telefon dzięki swojej "cienkości" nie zajmuje zbyt dużo miejsca! często nawet zapominam że go mam...

możesz kupić z linka co podałem albo poszukaj coś w stylu k550

(Kamilze) #7

SE k800i lub K810i ,w muzyczne nokie typu 5310 się nie pchaj bo to z muzyką poza 3,5 mm niema nic wspólnego :smiley:

(klopas) #8

SPV M3000 / MDA Vario :wink:

głośny, wybajerowany i do 400zł (nawet za 250zł kupisz ale w słabym stanie)

aparat 1,3mpx z lampą, cienki ale jest :stuck_out_tongue:

dotykowy, 2.8calowy ekranik ułatwia życie :smiley:

(Julek94) #9

=D> zabawne nie licząc głośnika grającego krystalicznie czysto, możliwości dokupienia pierwszych lepszych słuchawek itd. to rzeczywiście nic :stuck_out_tongue:

(JUDGE) #10

Po za tym z tego co pamiętam te Nokie mają jakiś specjalny procesor odpowiedzialny za dźwięk :slight_smile:

Dlatego też optowałbym za jakąś muzyczną Nokią lub którymś z Sony Eryczków serii W lub K.

(Kubekster) #11

Za tą cenę można wyłapac konie n73 w bdb stanie.