Jaki telefon do 450 zł z wideorozmowami


(system) #1

Szukam jakiegoś telefonu z możliwością wykonywania wideorozmów, żeby była fizyczna nie dotykowa klawiatura QWERTY, żeby była wysuwana coś a`la Nokia N97.... Telefon ma chodzić sprawnie, nie zacinać się,(jak najlepszy procek) ma zawierać system operacyjny NAJLEPIEJ NIE ANDROID chyba że już naprawdę w ostateczności...ale wolałbym nie....... NAPEWNO NIE CHCE SAMSUNGA Samsung odpada już na wstępie...W miarę jak największy wyświetlacz. Budżet to max 450 zł-ostateczności 500 zł..Obecnie mam blackberry 9500 i gdyby nie to że nie ma widerozmów nie zmieniałbym tego terminalu na inny telefon ale cóż :frowning: ....potrzebuje widorozmów... I jeszcze jedno pytanko czy htc smart lub htc wildfire posiada których z nich wideorozmowy??? bo nie mogłem tego nigdzie doczytać w necie...


(Miniu270582) #2

Poszukaj Nokii E52. Może zdarzają się awaryjne egzemplarze, ale ja osobiście nie miałem lepszego telefonu. A miałem już kilkadziesiąt więc coś mogę powiedzieć.


(system) #3

chodziło mi o coś z klawiaturą QWERTY najlepiej :confused: jakieś inne propozycje...telefon bede kupować tak po 10 października wiec mam czas na zastanowienie sie..


(Miniu270582) #4

To Nokia E55 powinna Cie zadowolić.


(system) #5

miałem kiedyś Blackberry Pearl z taką klawiaturą i naprawde była wygodna więc odpowiada mi ona a jeszcze pytanie jaki ona ma Symbiana (taka wersja jak w N97 :? ???) noo i jak jest ze sprawnością działania??ciekawe..:confused: ale patrząc na ceny to ponad 500 zł te e55 :cry:


(Miniu270582) #6

Nie wiem jaka wersja Symbiana jest w N97, ale w E55 jest S60 v3. Jest bardzo szybki jak na Symbian, gdyż ma świetny procesor 600Mhz. Do tego znakomity wyświetlacz. No i bateria 1500mAh.


(system) #7

słchajcie a pomiędzy SE Xperią 1 vs Nokia E71 który byście wybrali?I dlaczego?