Jaki telefon do 450 zł z wideorozmowami

Szukam jakiegoś telefonu z możliwością wykonywania wideorozmów, żeby była fizyczna nie dotykowa klawiatura QWERTY, żeby była wysuwana coś a`la Nokia N97… Telefon ma chodzić sprawnie, nie zacinać się,(jak najlepszy procek) ma zawierać system operacyjny NAJLEPIEJ NIE ANDROID chyba że już naprawdę w ostateczności…ale wolałbym nie… NAPEWNO NIE CHCE SAMSUNGA Samsung odpada już na wstępie…W miarę jak największy wyświetlacz. Budżet to max 450 zł-ostateczności 500 zł…Obecnie mam blackberry 9500 i gdyby nie to że nie ma widerozmów nie zmieniałbym tego terminalu na inny telefon ale cóż :frowning: …potrzebuje widorozmów… I jeszcze jedno pytanko czy htc smart lub htc wildfire posiada których z nich wideorozmowy??? bo nie mogłem tego nigdzie doczytać w necie…

Poszukaj Nokii E52. Może zdarzają się awaryjne egzemplarze, ale ja osobiście nie miałem lepszego telefonu. A miałem już kilkadziesiąt więc coś mogę powiedzieć.

chodziło mi o coś z klawiaturą QWERTY najlepiej :confused: jakieś inne propozycje…telefon bede kupować tak po 10 października wiec mam czas na zastanowienie sie…

To Nokia E55 powinna Cie zadowolić.

miałem kiedyś Blackberry Pearl z taką klawiaturą i naprawde była wygodna więc odpowiada mi ona a jeszcze pytanie jaki ona ma Symbiana (taka wersja jak w N97 :? ???) noo i jak jest ze sprawnością działania??ciekawe…:confused: ale patrząc na ceny to ponad 500 zł te e55 :cry:

Nie wiem jaka wersja Symbiana jest w N97, ale w E55 jest S60 v3. Jest bardzo szybki jak na Symbian, gdyż ma świetny procesor 600Mhz. Do tego znakomity wyświetlacz. No i bateria 1500mAh.

słchajcie a pomiędzy SE Xperią 1 vs Nokia E71 który byście wybrali?I dlaczego?