Jaki telefon do 500 zł?

Witam

Szukam telefonu do 500 zł. Nie zależy mi na bajerach lecz na bezawaryjności. Bateria musi długo trzymać!

Jakie aparaty polecacie?? Interesuje mnie zakup przez Allegro, proszę o linki.

Zastanawiam się nad Motorolą L6. Co o niej sądzicie??

Pozdr

skoro nie chcesz bajerów polecam nokie 3310 albo 3410 :stuck_out_tongue:

ja proponuję dołożyć 20 zeta i kupić Nokię 6020. Lux telefon: kamera, dyktafon, niezawieszalny, bateria trzyma długo, poczta, edge, irda, gprs class10. java 2. Warto

Wyświetlacz musi być kolorowy, a telefon nowy.

kicha jakich mało wystarczy znaleźć ten telefon gdzieś na sieci i przeczytać komentarze na temat tego fona a wszystko bedzie jasne! ja ze swojej strony polecam Soniacza K700i :wink:

Motorola E398, solidny i trwały telefonik

VOIDS : np: dobry wyświetlacz, trwała konstrukcja… klawiature ma lipną to fakt.

Do 500 zł ? Tylko i wyłącznie Motorola E398, Najlepszy telefon jaki jest obecni dostępny na rynku za rozsądnącenę.

Ja proponuję Siemensa C75. Telefon miałem okazję trochę użytkować przez kilka dni, więc mogę o nim trochę powiedzieć: telefon posiada kolorowy wyświetlacz (całkiem duży jest wyświetlacz. Kolorow chyba 65tysięcy), robi zdjęcia przeciętnej jakości (aparat VGA czyli 640x480), może nagrywać filmiki 30 sekundowe, posiada do aparatu zoom pięciokrotny, kilka gier, polifonie oraz wiele innych całkiem fajnych funkcji. O tym ile trzyma bateria to nie wypowiem się zabardzo, jak go się używa prawie bez przerwy (robi zdjęcia, gra w gry, smsuje) to trzyma gdzieś 24h albo więcej. Ładuję się gdzieś 1godz30min. Ale pewnie jezeli sobie lezy i zaledwie trochę go się używa to trzyma nawet kilka dni (niestety nie mialem okazji tego przetestować). Umożliwia także bezprzewodowe przesyłanie danych ponieważ ma port podczerwieni irda oraz wiele innych funkcji…

Ogólnie mówiąc telefon mogę polecić :slight_smile:

Siemensa C75 nie polecam, a Motorola e398 jest naprawdę dobrym telefonem choć już trochę m-cy ma.

LUX TELEFON :lol: :shock: :? :roll:

ja polecam Motke e398 jeden z lepszych telefonow jakie widzialem do 500zł

Nawet mi nie wmawiajcie, że ta Motorola ma dobrą, długo trzymającą baterię. Sam ją miałem i przy większym używaniu trzymała mi jakieś 2-2,5 dnia.

Trwały, może i tak, ale wygląda na to, że ja trafiłem na mniej trwały, bo padł mi w niej soft po 6 miesiącach. Najprawdopodobniej była to przyczyna źle zdjętego sima…

A co sądzicie o tym SE t630??

Jeżeli nie zależy ci na bajerach to nokia 3510i.

Jest fajna bardzo tania ma bardzo dobrą baterie i ma dużo fajnych funkcji i troche gierek.

P.S Ma kolorowy wyświetlacz.

Złączono Posta : 08.04.2006 (Sob) 21:07

A i jeszcze cos o noki 3510i.

Nie rozwali ci się nawet jak nią rzucisz z całej siły o ściane. :mrgreen:

Mistrzuniu : to samo z 3100/3120 spadła mi już 3 razy i nic się jej nie stało.

Grzecho : no wiesz jak sie nie umie zdejmować sima to się tego nie robi :confused:

SET630 ? Kiedyś był dobry… teraz to gniot. Jak nie jesteś zdecydowany to nic nie kupuj i poczekaj na 3G nie długo wchodzą

http://www.allegro.pl/item97397935_nowa_nokia_6230_warto_zobacz.html

Tu jest nowa 6230, ponoć bardzo udany model.

Bardzo udany model :lol: :-o :o :roll:

O co ci zaś chodzi !?

POLECAM

http://www.allegro.pl/search.php?string … &country=1

Telefon naprawde SUPER.

System Windows, kamera,Mp3, dyktafon, złącze miniSD.

Brać i nie żałować :slight_smile:

geforc : hmm to prawda ? Jak się nie znasz to nie zabieraj głosu :confused: