Jaki telefon do 520zł

Chciałbym kupic telefon do 520zł

Wymagania:

  • Przede wszystkim aparat co najmniej 1,3MP

  • MP3

  • Bluetooth

  • Wytrzymała bateria

  • Karta pamieci

  • Najlepiej gwarancja

  • I szybkosc (bardzo rzadkie zwiechy i ogólnie szybkie chodzenie)

za 520zł można k750i wyrwać, jeżeli nie to dołóż trochę do tego własnie modelu.

Słyszałem bardzo duzo o tym, że w SE dzoje padają bardzo szybko :-x Dlatego wolałbym cos innego

Ja mam od roku k750i i dżoj działa bez zarzutu, mam karte 1gb i też wszystko w porządku, używam go dość często jako mp3 i bateria trzyma 3-4 dni…

A co z nokii?? Znalazłem 6230i, ale czytałem, ze bateria słaba i troszke wolny, co myslicie o niej?? Moze cos innego z Nokii

6230i jest już troche na rynku i znów nawiąże do k750i

w tej nokii jest wyswietlacz 65tyś kol - k750i 262, aparat 1,3mpx - a w k750i 2mpx z lampa blyskowa, bateria w nokii to zwykła jonówka, a w k750i jest polimerowa… itd…

Po co polecać starego k750i, jak równie dobrze za podobne pieniądze można kupić lepszego np. k550i? :x

Ale k550i w tej cenie tylko na simlock Ery, a ja chciałbym bez Simlocka, zapomniałem dodac

własnie :stuck_out_tongue:

może i przestarzały jednak dalej na czasie…sam jestem użytkownikiem tego telefonu od ok. roku i działa bez zarzutu i co ważne jego obudowa jest dosyć trwała (tzn nie rysuje się strasznie podczas normalnego użytkowania)

chociaż nie … kolega boczi ma racje na allegro można go wyrwać za jakies 550zł, są oczywiscie oferty za 729 zł (http://allegro.pl/item254025757_nowy_so … range.html)

ale jest wiele tańszych :). Sorry za moje niedopatrzenie :slight_smile:

Wiedziałem od początku, ze padnie tu k750i, ale moich kilku kolegów go ma i tak szczerze mowiąc nie chce kupowac tego samego, patrzyłem juz kilka telefonow od SE (k550i, d750i, k610i) i wszystkie mają jakiegos sim locka :frowning: Nic poza SE nie ma w tej cenie :?:

Spawacz : pewnie, że jest ale coś za coś. Dobry telefon z wieloma funkcjami i słabą baterią, albo…

Nie rozumiem po co 1,3 mp w telefonie, ale to twoj wybor.

Nie rozumiem też co masz na myśli mówiąc “wytrzymała bateria”, dla mnie to taka która w smartfonie przy normalnym użytkowaniu wytrzymuje 2 dni. W normalnym telefonie to ok. 4-5 dni.