Jaki telefon do 600zł

taaa… na pewno po zmianie softu dojda Ci kolorki :smiley: marzenia… Co najwyzej obsługa jakichś dodatkowych trybów i inne takie, ale bez przesady…

boner3773 Wgraj se softa do 3310 to też Ci się zrobi wyświelacz 32 bitowy :stuck_out_tongue:

Właśnie sprzedałem model SPV C500. :stuck_out_tongue_winking_eye:

hmm, a czy czasem w niektórych telefonach po zmienieniu softu odblokowuje się blokadę do 256tys. kolorów : >

ehhhh…n/c :?

boner3773

Np. w jakich :>

np. motorola e398 :>

po zmianie softu na ROKR E1 ma:

* 262 000 kolorów na wyświetlaczu

* funkcję dyktafonu

* możliwość nagrywania filmów video

* zwiększenie pamięci smsów w telefonie do 100

* telefon zacznie szybciej działać i nie będzie się już wieszać

* instalowanie javy na telefonie lub na karcie transflash - do wyboru

* zwiększenie głośności w telefonie

* funkcja migającego flasha podczas połączenia przychodzącego

* dwunasto ikonowe menu

* lepsza jakość zdjęć

* porządny odtwarzacz mp3

* dodatkowy język slang pl

* wiele dodatkowych programów i gier w Javie , Np. słownik angielsko-polski, przeglądarka stron www

* bardzo ciekawe skórki

i wcale nie pisałem że WSZYSTIE telefony mają taką możliwość i nie pisałem że z wyświetlacza 65tys. ZROBI 256tys. kolorów… pisałem ze jest możliwość odblokowania takich opcji…

pfff-.-

STAŁO SIĘ - KUPIŁEM JEDNAK SAMSUNGA D500 :!: :slight_smile:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=104371660

=) Zobaczymy co to cudo potrafi

Jednak przyznaje rację tym którzy pisali że z noki 6630 praktycznie z wiekszości sieci w tym wszystkich polskich nie ma jak narazie mozliwości sciągnięcia simlocka choć niektórzy szpece mogą to zrobić ale tylko za zgodą posiadacza telefonu i nie odpowiadają za jego uszkodzenie , popytałem dzisiaj znajomego i powiedziałem mu że mi sie udalo sciągnąć za pomocą kodu powiedział że jest to możliwe tylko z dwóch sieci T-mobile początkowe modele i Voodofone ale ia tak mi powiedział że miałem wielkie szczeście że nie uszkodziłem fona (całkowita blokada w razie niepowodzenia).

osobiście nie lubię telefonów z klapką lecz kto co lubi :slight_smile:

życzę aby się dobrze sprawował :slight_smile:

boner3773 :tylko ze wiesz… to nic nie daje ::slight_smile: troche lepiej bedziewygladalo ale nic wiecej tak samo jak masz w Sagemie my2-2 wyswielacz 4k ale jest taki sam jak 256 w myx5 :slight_smile:

no ale jednak da się : >

Smerfastycznie! czyż nie uważasz 8)

boner3773

życzę aby się dobrze sprawował

AMEN :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

boner3773 : chyba troche nie rozumiesz co napisałem… no ale nie róbmy offa (tzn. jeszcze większego niż jest :D)