Jaki telefon do 700zł?

Witam,proszę o doradzenie mi jaki byście kupili telefon w cenie do ok 700 zł?? Bardzo proszę o jakieś opinie porady itp.Pozdrawiam

zależy do czego ci będzie potrzebny ten telefon. Podaj jakieś przynajmniej podstawowe kryteria… Ja ze swojej strony zasugerowałbym ci:

Nokia e52 http://www.youtube.com/watch?v=vH0u-TLonT4 posiadam starszą wersję e51 i jestem z niej bardzo zadowolony. Prawdopodobnie gdy będę zmieniał telefon to właśnie na Nokie e52. pozdrawiam

700zł?

C905,W995,X1,5530,5800,Omnia?

Podaj jakieś kryteria ,markę…bo tak to możemy gdybać w nieskończoność. :?

Przede wszystkim słucham dużo muzyki na telefonie,aparat foto nie jest najważniejszy bo od zdjęć są zwykłe aparaty,marka telefonu nie gra większej roli,jak mi się spodoba to każda może być.I dodam jeszcze że nie chcę już tel dotykowych wolę zwykłe klawiszowce

Ostatnio myślałem o Noki n95 i n96 co myślicie o tych telefonach??

to seria N jak najbardziej do muzyki… również zastanawiałem się nad tymi telefonami jednak n95 dość stary telefon… i słyszałem różne opinie na temat sliderów. Że po jakimś czasie się wyrabiają itp. i po tym wszystkim wybrałem e51. A jeśli chodzi o SE to do muzyki seria W

Ciekawy telefon Samsung I5700 Galaxy.System Android.Dotykowy,chociaż nie każdemu to odpowiada.

@Depedro

Zobacz na SE W995, ogólnie na wyższe modele z serii W SE lub spojrz tak jak koledzy mówili na N-ki nokii…tylko w N-kach licz się z tym że baterie są słabe no i symbian :?

w995 jest calkiem przyejmny mialem go w rekach jeden coprawda mial calkiem zjechany slajder no wiadomo dac ludziom :smiley: heh a 2 gi byl juz wporzadku glosniki stereo sluchawki dobre do muzyki jak najardiej albo tanszy np w595 :wink:

jak dla mnie to te 2 marki Nokia i SE . Miałem już w swoich rękach Samsunga dotykowego i już nigdy w życiu nie zrobię tego błędu i nie kupie 2 raz. Ale oczywiście to moje odczucia co do tych telefonów.