Jaki telefon do 750zł

Witam serdecznie. Mam straszny problem-od natłoku telefonów komórkowych na rynku nie wiem na jaki sie zdecydować… Głównie mam 2 na oku:

Nokia 5610

Nokia 6500s

Nokia N76

Oczywiście wysłucham waszych opinii co do moich kandydatów na mój nowy telefon i z chęcią przeczytam wasze propozycje do 750zł. Oczywiście nie muszą być to nokie ale preferuje je.

Z góry serdecznie dzięki za pomoc! ;**

Ja bardzo polecam Nokie 6288 a jeśli ie lubisz slider’ów to polecam 6300 :slight_smile:

Nie, wole coś nowszego :]

nie polecam! 6300 ma słaby aparat (fotki jak 1.3mpx) a 6288 ma slider do bani…

750zł? hmmm… za tyle mógłbyś upolować n95… widziałem ostatnio za 800zł i był pełen komplet i mase akcesoriów oraz 4 oryginalne gry n-gage 2.0 :wink:

więc nie będziesz miał raczej problemu ze znalezieniem :wink: oczywiście na allegro i na aukcje bo wątpie żeby było kup teraz za tyle :wink:

aha i przed kupnem daj linka do aukcji bo jest masę chińskich podróbek n95… widziałem NOKLA, NOKOA i NCKIA :smiley: masz szukać tylko między NOKIA :wink:

Nie, wole coś nowszego :]

W dniu 17.07.2008 , o godzinie 14:01 został dopisany post przez nokiaFan

właśnie dużo czytałem o nokii n95 i powiem że… jest słaba? Słaba bateria która wytrzymuje 3h z włączonym gps’em, a chce kupić nowy nie używany telefon. Jeśli miała by to byc n95 to tylko wers. 8gb ale juz 1.3k zł stoi i wole od niej w tejj cenie iphona -,-

kurde ludzie czy wy wiecie co to jest mpx?

w tym się nie określa jakości zdjęcia tylko jego wielkość!

1,3 mpx to 1280*1024

2mpx to 1600*1200

Właśnie przeglądam allegro i natrafiłen na N95 8gb ale z ang. simlockiem. I teraz pytanie: czy w polsce bez prblemu usunę obojetnie jakiego locka z innych krajów?

TAK.

Zdjęcie SimLock’a i wgranie Polskiego MENU to jakieś 300 zł. chyba że znajdziesz gdzieś taniej.

Polecam NOKIA E51 :slight_smile:

chyba wiem nie? mówie że jakość 1.3MPx jest taka sama jak jakść 2MPx przy 6300…

możesz użyć turbo karte która ignoruje simlocka :wink: za 30zł dostaniesz :wink: a polskie menu? można nawet samemu zrobić ale wtedy nie ma gwarancji :wink: no ale skoro w ogóle nie ma to możesz to zrobić…

Chyba masz dane z przed półtora roku.

Sprzed roku :lol:

teraz to kosztuje około 170zł… ale samo można wszystko zrobić… :stuck_out_tongue:

No nie wiem, w Gliwicach za simlocka ze zwykłej N95 biorą 40zł, z n95 8GB pewnie to samo, bo to ta sama platforma, a oprogramowanie każdy średnio kumaty gimnazjalista wgra sam.

No dobra! Podjade do kilku salonów popytam:]

Ale dalej dalej chce uslyszec inne propozycje:D

Proponowałbym jakiegoś SE. Ostatnio miałem SE K750, przesiadłem się na LG Shine i porażka - telefon wolny, pokrętło źle chodzi,problem z aparatem, jedyne plusy to duży wyświetlacz i grafika. Wracając do tematu

W910 http://allegro.pl/item397695711_sonyeri … _m_ce.html

W880 http://allegro.pl/item394723303_w880i_s … _raty.html

Minusy to brak Symbiana, gdzieś czytałem że tel z symbianem chodzi 1000x wolnie ;D niewiem jaki oni to policzyli:D

jasne… napisali to fanboye SE :stuck_out_tongue: symbian chodzi normalnie… a SE nie ma ciekawych fonów… i żaden nie ma GPS i innych dobrodziejstw :stuck_out_tongue:

Pewnie, że nie ma, ale jak nawalisz programów to tak jak w Windowsie Ci zamuli system tak czy tak, GPS… nie wiem czy potrzebny? SE przynajmniej szybko chodzą i jest dużo dodatków do niego w postaci gier, aplikacji, motywów itd.

jako ten GPS to dałem tylko przykład :wink: n95 ma czujnik ruchu (gry na kamerkę albo różne aplikacje), akcelerator 3d (quake 1 z PC chodzi idealnie… oczywiście nie żaden WAD tylko gra z portem quake :wink: ), no i to co wydali na SE (gry aplikacje i motywy) to jest pikuś bo na symbiana jest tego dużo dużo więcej no i jest wszystko lepsze… symbian ma gry z fabułą a java ma gry liniowe :stuck_out_tongue: albo programy… na SE te programy są kiepskie a na symbiana jest na wszystko program :stuck_out_tongue: kamera, odtwarzacze różnej maści albo np. facewarp… na SE musi być twarz idealnie na środku a na symbianie sam wyszukuje twarz… ale to tylko przykłady :stuck_out_tongue:

Ciekawy ten w910i.

Chciałbym z aparatem min. 3.2mpix :]

No i jakoś nie przepadam za SE

n95 ma 5mpx :wink: nic lepszego nigdy nie znajdziesz (nawet n96 jest gorsza… ma dużo słabszy proc (n95 ma dual 350mhz z hakiem a n96 ma nieco ponad 200mhz) i nie ma akceleratora 3d :stuck_out_tongue: )