Jaki telefon do 800zł

Witam, ponieważ nie siedzę w telefonii komórkowej, a tu ciągle coś nowego wychodzi, poszukuje propozycji nowego telefonu do 800zł dla dziewczyny.

Telefon będzie używany do dzwonienia, sms, przeglądanie sieci, od czasu do czasu jakas gra, i zdjęć.

Myślałem nad HTC Desire C.

Pozdrawiam.

Ten telefon to badziew.

Do 800 zł to Galaxy Ace 2 lub Xperia U.

Witaj, ten HTC to słaby wybór. Jedynie procek 600MHz 4GB pamięci wbudowanej i jak na te czasy już mały wyświetlacz.

Jeśli chcesz coś w miarę szybkiego i z dużą ilością pamięci to ciekawą propozycją jest Nokia Lumia 800 z prockiem 1,5GHz 16GB pamięci wbudowanej (dostępna 12), w miarę ładnym wyświetlaczem. Dodatkowo na ten model zapowiedziana została aktualizacje do Windows Phone 7,8 więc jest dobrze. Jedynie sam Windows i sposób jego użytkowania może drażnić ale to już kwestia gustu. Chyba że chcesz coś na Androidzie to może spodoba CI się Xperia Solo, ewentualnie Xperia J chociaż tu są tylko 3 aukcje w twoim przedziale cenowym i sprzedają ją osoby prywatne a nie sklepy, osoby które dostały ten telefon za przedłużeniu umowy.

Ewentualnie LG L7, doś ładny nawet chociaż idzie odczuć na nim ten 1 rdzeń, no i pamięci trochę mało ale to zależy kto co instaluje. Za to w miarę przyjemny i duży wyświetlacz. Widziałem jeszcze LG L9 z 807 zł na allegro też nowy i tu już masz dwa rdzenie więc jest już coś konkretniejszego.

Ja porównuje telefony na tej stronie http://www.mgsm.pl/pl/ , choć nie jest ona bez błędów w specyfikacjach telefonów to zawsze to jakiś punkt zahaczenia.