Jaki telefon do max 800-900 zzł

Czesc

tak jak w temacie :wink: telefon do wszystkiego :wink: nie koniecznie nowy ale aby jeszcze np. został z rok gwaracnji producenta…

co polecacie ?

N95 => Allegro.pl

Nokia 6500 slide

z 10-15 nokii 3210 :stuck_out_tongue: każda do czego innego, jedna do dzwonienia, inna do wbijania gwożdzi, jako przycisk do papieru itp :smiley:

iphone produkcji chińskiej :wink:

Identyczny, nawet ma 2 karty Sim, głośniki

Bezradny :hahaha: mam nadzieję, że żartujesz polecając chińską zabawkę, która w każdej chwili może się rozlecieć :x

a wracając do tematu… Nokia N95, Sony Ericsson W960i, Toshiba G900

to już lepiej brać HTC Touch Diamond (jeśli starczy :slight_smile: )

jak nie to HTC TyTn 2…

N95 masz od 650zł oryginalną :wink: (zdarza się za 600zł kupić :wink: )

Co to za telefon? http://www.teletorium.pl/?n=odtwarzacz-mp3-bluetooth-philips-luxe

Obawiam się że na HTC Diamonda nie starczy 900zł (ale polecam, jestem z niego bardzo zadowolony)

Ciekawą propozycją HTC TyTn II albo Toshiba G900 (nie jest to oczywiście idealny telefon, ale wbrew pozorom bardzo fajny, a już na pewno za takie pieniądze jakie można go teraz na Allegro kupić).

Pozdrawiam

HTC Diamond raczej nie kupi do 900zł… nie znalazłem nic na allegro w tej cenie, a mając do wyboru HTC TyTN II i Toshibę G900 wybrałbym ten drugi, ponieważ ma szybszy procesor i większy panoramiczny wyświetlacz :slight_smile: jedynym minusem jest brak wbudowanego modułu GPS.