Jaki Telefon dotykowy-internetowy z androidem?

Poszukuję jakiegoś telefonu,głównie ma mi służyć do internetu,powinien posiadać oczywiście android i powinien być dotykowy.

Druga sprawa to wyświetlacz nie mniejszy niż 3,2 cala

Taki do 400zł używany.

proszę o dobranie telefonu do moich potrzeb.

Samsung i5800

a co myślicie o htc magic ?

tak narazie przypadł mi do gustu…

Do 400zł wyrwiesz nówke LG gt540

Samsung i5800 -średnio mi się podoba

LG gt540 - podobno ma bardzo drętwy dotyk…

a co do htc magic to ktoś miał tego fona,możecie mi go polecić ?

a LG gt540 sie nie będzie przycinał ? ktoś go testował ? czy on ma naprawdę procesor 600mhz ?

LG gt540 - ma niestety tylko 3 cale, wie ktoś ile to 0,2 cala w mm ?

Sam mam i5800 i mogę go szczerze polecić, ale za 400zł go nie wyrwiesz. i5700 też ciężko będzie dorwać za tą kasę.

Drętwi są jedynie ludzie, którzy wypisują po forach takie głupoty, ja przed zakupem swojego telefonu wyczytałem, że widać gołym okiem piksele, nie reaguje na dotyk, nie będzie działać mi poprawnie połowa programów z Android marketu bo telefon ma niestandardową rozdzielczość, a nic takiego miejsca nie miało od początku zakupu. LG GT540 to dobry telefon, mimo ekranu oporowego, reaguje na dotyk bardzo dobrze, miałem go w rękach, ponieważ rozważałem jego zakup swego czasu. Za te pieniądze będzie to najlepszy wybór.

Angola z wgranym polskim menu, ale zawsze to nówka :wink:

Teraz rozważam htc magic vs LG gt540

Ale chyba biorę LG gt540 ,bo jest tańszy,no i o całe 100mhz szybszy :wink: niestety ma troche mniejszy wyświetlacz ale 0.2 cala to nie dużo,jeszcze sie zastanowie.

O zakupie poinformuje jeszcze w tym poście o ile nie zostanie usunięty.

Bardzo dziękuje wszystkim za porady :wink:

zaprzystałem na którejś z tych opcji…

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/4183/4426/3709/0/

czy HTC Wildfire nie byłby dla mnie dobrym wyjściem ?

sory że taki wybredny jestem,ale telefon ma służyć moim potrzebą…

a może macie jeszcze jakieś inne propozycje…

Może i byłby, ale mieliśmy pomóc Ci wybrać tel do 400zł, a najtańsze używki wildfire chodzą po 500 + .

a co myslicie o tym:

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/gti5700/ Samsung GT-i5700 ?

ostatecznie zastanawiam się jeszcze nad tym samsungiem a lg

w lg mnie dołuje tylko rozmiar wyświetlacza…

no ale samsung ma mało kolorów…

i5700 to telefon, przy którym trzeba się bawić żeby działał jak powinien. Między innymi dlatego że ma spaprane fabrycznie sterowniki 3D i posiada słabą jakość dźwięku. Trzeba wgrywać jakieś nieoficjalne sterowniki i chyba rootować telefon, ale nie jestem pewien. Chyba że Ci nie zależy na muzyce i grach to możesz wziąć tego Samsunga.

Też się zastanawiam nad i5700 i czytałem o tych sterownikach. Rzekomo po ich wgraniu gry 3D chodzą dość dobrze. O dźwięku wiem tyle, że na słuchawkach dołączonych do zestawu gra marnie. Nie patrz na ilość kolorów wyświetlacza - 65 tys. w zupełności wystarczy.

Ja również mam dylemat z wyborem telefonu, ale raczej zdecyduje się na LG GT540

Poczytałem o nim opinie, przejrzałem recenzje na youtube i telefon naprawde wypada bardzo dobrze.

Jedynie można przyczepić się do tego, że ma o 0.2 cala mniejszy ekran, ale za cene jaką można go kupić nic lepszego się nie znajdzie.

W plusie z tego co pamiętam, przy abonamencie 29zł/miesiąc z opcją po minucie rozmowy w plusie rozmowa za free, telefon jest za 99zł

Kupiłem Lg Swift (GT540) - Zakupu nie żałuję :wink:

Temat można zamykać.

Jeśli kupiłbyś HTC Magic to byś ładnie kasę wtopił ha ha ha, przecież ten telefon ma gorsze i starsze podzespoły niż LG GT 540 Swift. W Magic’u jest stary już procesor Qualcomm MSM 7200A 528Mhz i można go podkręcić do ok 700Mhz a w LG GT540 jest procesor Qualcomm MSM7227 600Mhz, który jest montowany w nowych telefonach i kręci się do ok 900Mhz, poza tym w Magic’u jest grafika Adreno 130, na której nawet nie da się płynnie pograć w Angry Birds a w LG GT540 jest Adreno 200 ta sama co w Xperii X8 czy HTC Legend i da się grać płynnie nie tylko w legendarne już Angry Birds, ale też bardziej wymagające gry itp., w LG GT540 masz 512MB ROM i 256MB RAM a w Magic’u zależnie od wersji, są wersję ze 192MB RAM i 512MB ROM, które są słabe oraz nowsze poprawione z 288MB RAM i 512Mb ROM.