Jaki telefon dotykowy?

Chciałbym kupić sobie telefon dotykowy. Mam na myśli telefon w przedziale cenowym do 250 zł (używany z allegro). Będzie mi on służył raczej tylko do dzwonienia i smsowania, czasem jakieś zdjęcie cyknąć. Mam kilka na oku: SAMSUNG S3650 Corby lub Samsung GT-S5260 STAR II. Bardziej podoba mi się ten drugi ale chciałbym poznać opinie innych. Najważniejsze czy wygodnie się pisze smsy. Dzięki za wypowiedzi.

Do sms polecam qwerty :wink:

np. http://allegro.pl/huawei-u8300-i2455107 … tabsAnchor

Jak do smsów to tylko qwerty! :slight_smile: Polecam Samsunga S3350 Ch@t - fenomenalna klawiatura + wi-fi, jak musi być dotykowy to szukaj z ekranem 3+ cala np. galaxy mini.

Huaweia odradzam, robi fatalne telefony z Androidem i porzuca ich aktualizacje.

Co do pisania na wirtualnej klawiaturze, to kwestia wprawy i samej klawiatury + kalibracji ekranu. Np. na Androidzie jest wiele klawiatur, które można dostosować do siebie (wielkość, odległość klawiszy) np. Swype, SwiftKey.

Corby Pro. Wygodna klawiatura, ew.HTC Wizard(WM)

Samsung Delphi

SAMSUNG GALAXY z klawiaturą QUERTY

Czytaj, że do 250 zł!

Chodzi o 551 ale na bank nie dostaniesz za 250. A nawet gdyby za więcej to nie bierz tego złomu;-)

Dzięki za wypowiedzi. A Ciekawi mnie możliwość kupowania telefonów na allegro na raty. Próbował tego ktoś ? Czy to nie jest żadne nabijanie ludzi? Zainteresował mnie Samsung Galaxy SIII ale jego cena jak każdy chyba wie jest wysoka… A na allegro znalazłem kilka ofert kupna jego na raty np ta aukcja -http://allegro.pl/raty-samsung-galaxy-s-iii-s3-polska-i2495172916.html .