Jaki telefon jest najlepszy?

Jak już w temacie napisałem który z tych telefonów jest najlepszy.

Ja Ci radzę poczytaj o każdym z tych telefonów, a nie urządzaj tego typu sond, bo na chwilę obecną to prowadzi telefon najbardziej popularny, a nie najlepszy. Wygląda to tak, że ludzie klikają na ten telefon który posiadają, bo przecież to ich musi być najlepszy.

A to zależy, jak do gier to k550i ale ja bym go nie kupił bo szybko się wygląd psuja (tz. srebrna ramka się zdziera), jak zalezy ci na wyglądzie to tylko shine (shit) poza wyglądem nic niema, nawet java to tylko wybrane aplikacje, jak zależy ci na muzyce to pozostaje ci 5220 i u700, u 700 ma lepszy aparat od tych wszystkich komórek, a jak chcesz wygląd i aparat + java to nokia 6300. według mnie wybierz 6300 nie jest głośna ale ma to coś, obudowa aluminiowa itp. acha i zapomniałem k550i można przerobić (w domu zwykłym kablem) soft z w610i który możesz później tuningować (zmieniać wygląd baterii, sygnału, sterowniki aparatu i dźwięku).

Eee ja bym nie przesadzał że shine to tylko wygląd (tzn wiadomo, że większość modeli LG pod względem designu jest spoko, więc i ten trzyma poziom), ale mam kumpelę w orange (zamawiała ten model przez ich stronkę za 1 zł), no i z tego co u niej widziałem to fon mp3 odtwarza elegancko, prosty interfejs, wiadomo, ze pewnie znajdą się lepsze telefony, ale nie mów że to tylko wygląd…

Sprecyzuj co wg Ciebie oznacza “najlepszy”?

Pod względem parametrów

Porównaj: http://www.mgsm.pl/compare.xhtml

Osobiście z tego zestawu zdecydowałbym się chyba na Nokię 5220.

Piszę “chyba” bo generalnie telefony nie leżą w moim targecie.

PS: Widzę, że prowadzi Nokia 6300. Owszem pod względem wykonania jest super, wyświetlacz bardzo przejrzysty ale fatalna bateria dyskwalifikuje ten telefon w moich oczach.