Jaki telefon komórkowy polecacie?

Witam,chcę kupić nowy telefon,ale kompletnie nie wiem jaki.Gubię się wsród tych wszystkich telefonów.

Chcę aby telefon miał następujące kryteria:

-Dobry zasięg(żeby nie przerywało w czasie rozmów i nie szumiło)

-Mocna bateria(con.3.4 dni)

-nie dotykowy(miałem już 3 dotykowe i co kolejny ekren sie psuł)

-duży ekran

-dobra jakość odtwarzaczu mp3

-dobra pamięc może być 50 MB

Znajomi polecają mi Nokie X3-02,ale nie wiem kompletnie czy się nadaje.

Prosze o dużo propozycji.

Nokia Asha 302

zlituj się i zmień tą sygnaturę, raz, że łamie regulamin, dwa, że jest oczoje…na.

Nokia 6303 - swoją już sprzedałem, ale pełno jest tego na Allegro.

Podstawowy telefon z tych nowoczesnych - masz zdjęcia, muzykę, kolorowy wyświetlacz (!), dobrze słychać, bateria długo trzyma.

Taki fajny, prosty, bez dziwacznych bajerów, wytrzymały (metalowa obudowa), łatwy i wygodny w obsłudze.

Natomiast nie polecam Samsungów czy telefonów takiego pokroju - mają straszliwe opóźnienie klawiszy :slight_smile:

Adrias samsungi są fajne i tanie ,ale jeśli chodzi o różne bajery to tą Nokie co ci znajomi polecają bym brał zdecydowanie.W sklepach internetowych od 449zł,w allegro nie patrz bo dostaniesz podróbkę,albo bez paragonu lub karty gwarancyjnej.Jeśli już chcesz kupić coś na allegro,to sprawdzaj koniecznie czy firma jest sprawdzona,czy ma dane adresowe swojej firmy itp.Wiele oszustów tam sprzedaje.

dobra pamięć 50mb ??? wejdzie z 8 utworów mp3 i po pamięci ----- 50GB to rozumie …

!!

Powiem tak - miałem i Samsungi, i Ericssony, i Nokie i Toshiby i różne inne cuda… dla mnie najlepiej sprawdziła się Nokia :slight_smile:

A pamięć to na karcie powinna być, nie w telefonie, jak już.

Nokia X2, X3, E52, E72.

Mniej więcej podchodzą pod twoje kryteria.

Polecam Ci Nokie C2 :!: :slight_smile:

SE C510 ew. Nokia 2370.