Jaki telefon komórkowy tak do 300-400 złoty?

Witam,

jaki doradzilibyście zakup telefonu komórkowego tak do 300-400 złoty?

K810i ?

Nowego Sony Ericssona K800i, lub używaną Nokię N73

Ja bym nie radzil N73!! Bawiłem sie od kumpla - zawiecha na max od nowości. Wrzucany nowy Soft - nie pomogło. Aktualiza przez neta oprogramowania tez bez skutku. Chlopak sie boi w galerie wchodzic bo musi resetnac tela. Ja mam N80 i nie narzekam…

Tak jak vel.Syntium. Jeśli nie masz pieniędzy na K810 to kup K750. Oba telefony posiadają podobne parametry. Gdybym ja kupował, to bym wybrał K750 i wgrał softa od W810. Będziesz miał dodatkowo Walkmana. :slight_smile:

no ale k750i ma aparat tylko 2MP, lepiej już k800i kupić, aparat 3,2MP i większy wyświetlacz.

za 400zł masz HTC Wizard (inne nazwy to SPV M3000, MDA Vario i to najważniejsze :stuck_out_tongue: )

tzn. wyłapiesz nawet za 350zł :slight_smile: dotykowy ekranik 2,8cala, pełna QWERTY, Windows Mobile, WiFi no i multum możliwości (przez windows mobile)

A co powiedziecie o noki 5310? może warto ten kupić? lub ten http://allegro.pl/item585973061_premier … nu_ap.html

Ja polecam N3120. Jest świetna, ma UMTS, aprat 2mpx, ale niezłej jakości, karty pamięci microSD (tanie jak barszcz), BT i świetny wyświetlacz (SE się chowają). No, i klawisze wielkości talerza (wygodne), lekka, cieniutka i świetnie w ręce leży. Jeśli zależy Ci na w/w cechach, bierz to :wink: