Jaki telefon kupić do 1000 zł?

Witam potrzebuję kupić telefon do 1000zł. Będę go używał głównie do dzwonienia i pisania sms ale mam też usługę xbox game pass wykupioną także zależy mi żeby gry na tym telefonie z tej usługi chodziły sprawnie. Telefon będę kupował od razu z uchwytem do pada.

Proszę o jakieś propozycje i pozdrawiam.

Sprzęt na granie w chmurze nie ma wpływu.

Czyli ten telefon jak najbardziej się nada?

Owszem. Żonie kupiłem właśnie ze względu cena=jakość=możliwości.

Jest w tym telefonie Wi-Fi (5 GHz)?

Nie, nie ma.

Potrzebuję kupić taki żeby było te 5Ghz. W wymaganiach do grania na telefonie z androidem w gry z game pass piszę że trzeba 5Ghz.
https://www.xbox.com/pl-PL/xbox-game-pass/cloud-gaming/home

Powiedz to Nokii 3210.

W wymaganiach piszę że trzeba 5Ghz wifi ale w specyfikacji tego telefonu nie piszę w ogóle czy ma takie wifi. Mam wykupiony xbox game pass ultimate do prawie 2023r. także chciałbym z tego korzystać jak się nadarzy okazja.

Próbowałem u siebie i średnio mi się podobało. Chyba, że znajdziesz odpowiedni tytuł (Tetris Effect) - no ale tu piszemy tu o gustach, więc nie ważne.
Co do sprzętu - nie potrzebujesz Wifi 5GHz (za to u mnie był problem bo usługodawca internetu zablokował ustawienia na routerze i nie mogłem przyznać xbox IP (czy jakoś tak))
Redmi Note 9 PRO (obsługuje Wifi 5 ghz) sprawdzałem przed chwilą.

Jak do gier to bierz POCO X3 :stuck_out_tongue:https://www.poco.net/global/poco-x3-nfc/specs/

POCO niema nic na rynku w tej cenie, co by mogło konkurować pod jakimkolwiek względem.

Kupiłem telefon z linku powyżej. Ma trochę gorsze parametry od poco x3 ale jest to minimalna różnica. Za poco x3 musiałbym 1000zł zapłacić bo na allegro te aukcje tańsze to jakieś z adresami na Chińską firmę i nie ma gwarancji producenta tylko sprzedawcy także wolałem nie ryzykować. Jeszcze odrzuciło mnie to że pełno reklam jest wyświetlanych na tych telefonach od Xiaomi. Myślę że dobrą decyzję podjąłem gdyż na ten telefon co kupiłem mam 3 lata gwarancji producenta. Po za tym ja nie będę grał raczej gry z androida tylko te z xbox game pass przez chmurę także do tego potrzebny jest tylko w miarę dobry telefon oraz szybki internet.

Ja będę grał z uchwytem przyczepiony do telefonu oraz pada zobaczę co z tego wyniknie. Uchwyt też sobie zamówiłem jutro ma przyjść tak samo.

Jak przeklikujesz bezmyślnie przy pierwszej konfiguracji to reklamy będą w niektórych miejscach. Jeżeli czytasz to, co robisz, to reklam nie będzie (oprócz instalatora, przy ręcznej instalacji APK)

Przecież reklamy są dowolne i możesz je wyłączyć. No i Mediatek, czyli wsparcie będzie fatalne.
No i marka pokroju Manta.

Też mam uchwyt specjalny i gram na padzie od xbox. A raczej grałem. Gry pisane na telewizor średnio są przyjemne w odbiorze na tak małym ekranie.
Plus do tego jeśli już jestem w swojej sieci Wifi i to niedaleko od rutera, by sygnał był silny i stabilny, to już wolę usiąść przy konsoli i grać na monitorze.
Uwielbiam kieszonsolki, mam Nintendo Switch Lite i to super sprawa. Tyle, że na jej mikro ekranik pisane są specjalnie tytuły i nawet tak mała przekątna nie przeszkadza w przejrzystości.
Co do reklam na Xiaomi - dziwne, bo u mnie nie ma.

Bo dobrze skonfigurowałeś przy pierwszym uruchomieniu. Niektórzy przeklikują, a potem płaczą, że reklamy.
W innym przypadku mogą być w niektórych wersjach ROM, ale w instalatorze APK, podczas ręcznej instalacji aplikacji z APK, w panelu sterowania na dole. (+ niektóre podstrony cleanera)

Pełno opinii jest że są reklamy najwyraźniej użytkownicy przeklikują tak jak napisałeś.