Jaki telefon kupic dotykowy czy slider a moze zwykly

mam do dyspozycji ok 600 zl

zamierzam zakupić nowy telefon

podoba mi sie sony ericsson w910i oraz c702

a takze samsung avila s5230

oraz lg kp500

ktory tel polecacie

SE c702 jest bardzo dobry :wink:

Ja mam w910i :slight_smile: i ogólnie nie narzekam całkiem fajny fon. Aparat 2 megapixele (mogli dać 3 :-x )jak na telefon to nie takie złe foty robi chociaż brakuje mi w nim autofocus i flash, słuchawki też ma fajne (dobrze się w uszach trzymają), a jest możliwość dokupienia też zestawu słuchawek hpc-90. No i masz flash menu :smiley: całkiem ładnie się to to prezentuje, a co do minusów hmm no zdarza się, że telefon się zresetuje (u mnie tylko 2 razy to wystąpiło, ale podobno naprawia to aktualizacja sotfu do R1FA35 czy R1FA38). Jak to slaider jak za dużo nim wymachujesz (czyt. bawisz się w otwieranie/zamykanie milion razy na dobe bo ci się nudzi i nie masz co z łapami zrobić) to się trochę wyrobi i jakieś tam luzy mogą być. Jest też duża możliwość modyfikacji tego fonu, ale po więcej zajrzyj TU. Aha a podobny do niego telefon to SE w595. Może warto się nad nim zastanowić. :wink:

A jak lubisz i slidery i dotykowe to weź samsunga u900 soul dobre połączenie obu tych rzeczy,mam takiego i jestem z niego zadowolony

moze jakas pomoc przy opisie samsunga s5230 posiada ktos?

ja ci polece avile jest fajna dotyk nie sprawia zadnego problemu duży wyrażny ekran i szbciucho sie smski pisze

W sliderach wyrabia się mechanizm wysuwania i pada taśma. Dotykowy jako dotykowy. Upadnie i po wyświetlaczu.

Jednak jak zdarza Ci się korzystać za kierownicą to najlepszy jest slider :slight_smile: Najgorzej za kółkiem sprawdza się dotykowy.

No popatrz. Ciekawe dlaczego 90% nawigacji ma dotykowy ekran. :stuck_out_tongue:

Nie wiem, ale wiem z autopsji że smsa na tym nie napiszesz nie patrząc na klawiaturę (np. stojąc na światłach). :slight_smile: Poza tym nawigacje montujesz i jest, a wyobraź sobie że nie wyjmiesz tego z kieszeni i jest problem :wink:

Osobiście mam nokie 5530 ,a więc dotykowy ekran i jestem zadowolona, na pewno nie jest tak ,że jak upadnie to już po telefonie. Tak naprawdę kwestia osobistych przyzwyczajeń. Ta cena , którą podałeś dotyczy wolnego rynku? Bo jeśli nie to Orange ostatnio wprowadził dużo promocji na telefony: chociażby LG mini GD880 w taryfach optymalnych, do niedawna można było chyba też wziąć mini nokie n97, więc biorąc pod uwagę , że to telefony biznesowe , to zapowiada się dość korzystnie…

mam avile spoczątku nawet mi sie podobała ale po 2-3 tygodniachmi sie znudziła :?

ponieważ nie ma wi wi itd itp nie ma ogulnie bajerów i sie szybko nudzi a dotyk to jego pięta achillesowa zanim łapnie a do tego ten telefon sie zacina :frowning:

osobiście odradzam [-X za to pocecam nokie n95