Jaki telefon kupić po nokii 5800?

(xxxbrowarekxxx) #1

Witam. Mam zamiar kupić sobie jakiś telefonik. Aktualnie mam nokie 5800. Mam około 450zł na telefon, interesuje mnie używany z allegro. Myślałem nad nokią n97 mini, c6, n97 oraz X6. A może jakiś inny z androidem ? A Interesuje mnie tylko z wi-fi, dotyk może być,ale nie koniecznie, aparat min. 3.2. Nie musi być to nokia.

(Mutant5) #2

Wszystkie co podałeś będą podobne do Twojej, praktycznie to samo wnętrze.

Może LG p500, Motorola Milestone jak dobrze poszukasz, Wildfire S?

(xxxbrowarekxxx) #3

Motorola Milestone raczej nie dostane. p500 raczej odpada, moim zdaniem ta 5800 lepsza od niego. HTC Wildfire S fajny,ale mało kolorow 256tys, gdzie nokia 5800 ma 16mln. chociaż w sumie ludzie sobie go chwalą.

(Mutant5) #4

Chodzi o jakość wyśw a nie ilość kolorów. Przez to że miałeś oporowy ekran troche te kolory były gorsze, właśnie przez tą powłokę. P500 i WS to praktycznie to samo, ale HTC ładniejszy, za to Lg ma lepsze wsparcie nieoficjalne.

Jak dobrze poszukasz to dostaniesz bez problemu, w lombardzie niedaleko mnie za 5 stówek jest na gwarancji jeszcze.

-- Dodane 25.12.2011 (N) 22:09 --

I będą o wiele lepsze te telefony, kwestia o wiele lepszego procesora no i s60v5 się umywa do Androida. S^3 jest już w miare git systemem.

(xxxbrowarekxxx) #5

WS od lg ma lepszy aparat i ogólnie lepiej dla mnie wygląda. Do tego WS 512 ramu oraz 600ghz procek,

(Mutant5) #6

A lg ma taki sam proc i tyle samo ramu :slight_smile: Jak chcesz wgrywać custom romy bierz Lg, jak zależy Ci na wykonaniu i wyglądzie bierz HTC. Ogólnie obydwa są jednym z najlepszych wyborów w tej cenie.

(xxxbrowarekxxx) #7

Co to są "custom romy"?

(Mutant5) #8

Nieoficjalne wersje Androida stworzone przez developerów.http://www.forum.android.com.pl

(xxxbrowarekxxx) #9

Czyli rozumiem,że jak chce wygrywać gry,aplikacje itd. to wybrać lg p500 ?

(Mutant5) #10

Nie. Jak chcesz wgrywać inne wersje systemu to wtedy. Obejrzyj sobie tamto forum, all znajdziesz :slight_smile:

(xxxbrowarekxxx) #11

Myśle,że ten android który jest wgrany w tym i tym by wystarczył taki jaki jest. Jeszcze popytam co do wyboru telefonu między tymi dwoma. W każdym bądź razie WIELKIE dzięki za pomoc.

Pozdrówka i spóźnionych wesołych. :smiley:

(Mutant5) #12

Nie ma problemu. Również wesołych i udanego sylwestra :smiley: