Jaki telefon kupić po nokii 5800?

Witam. Mam zamiar kupić sobie jakiś telefonik. Aktualnie mam nokie 5800. Mam około 450zł na telefon, interesuje mnie używany z allegro. Myślałem nad nokią n97 mini, c6, n97 oraz X6. A może jakiś inny z androidem ? A Interesuje mnie tylko z wi-fi, dotyk może być,ale nie koniecznie, aparat min. 3.2. Nie musi być to nokia.

Wszystkie co podałeś będą podobne do Twojej, praktycznie to samo wnętrze.

Może LG p500, Motorola Milestone jak dobrze poszukasz, Wildfire S?

Motorola Milestone raczej nie dostane. p500 raczej odpada, moim zdaniem ta 5800 lepsza od niego. HTC Wildfire S fajny,ale mało kolorow 256tys, gdzie nokia 5800 ma 16mln. chociaż w sumie ludzie sobie go chwalą.

Chodzi o jakość wyśw a nie ilość kolorów. Przez to że miałeś oporowy ekran troche te kolory były gorsze, właśnie przez tą powłokę. P500 i WS to praktycznie to samo, ale HTC ładniejszy, za to Lg ma lepsze wsparcie nieoficjalne.

Jak dobrze poszukasz to dostaniesz bez problemu, w lombardzie niedaleko mnie za 5 stówek jest na gwarancji jeszcze.

Dodane 25.12.2011 (N) 22:09

I będą o wiele lepsze te telefony, kwestia o wiele lepszego procesora no i s60v5 się umywa do Androida. S^3 jest już w miare git systemem.

WS od lg ma lepszy aparat i ogólnie lepiej dla mnie wygląda. Do tego WS 512 ramu oraz 600ghz procek,

A lg ma taki sam proc i tyle samo ramu :slight_smile: Jak chcesz wgrywać custom romy bierz Lg, jak zależy Ci na wykonaniu i wyglądzie bierz HTC. Ogólnie obydwa są jednym z najlepszych wyborów w tej cenie.

Co to są “custom romy”?

Nieoficjalne wersje Androida stworzone przez developerów.http://www.forum.android.com.pl

Czyli rozumiem,że jak chce wygrywać gry,aplikacje itd. to wybrać lg p500 ?

Nie. Jak chcesz wgrywać inne wersje systemu to wtedy. Obejrzyj sobie tamto forum, all znajdziesz :slight_smile:

Myśle,że ten android który jest wgrany w tym i tym by wystarczył taki jaki jest. Jeszcze popytam co do wyboru telefonu między tymi dwoma. W każdym bądź razie WIELKIE dzięki za pomoc.

Pozdrówka i spóźnionych wesołych. :smiley:

Nie ma problemu. Również wesołych i udanego sylwestra :smiley: