Jaki telefon kupic?

Witam!

jestem tutaj nowicjuszem więc prosze o wyrozumialosc za moje ewentualne bledy :slight_smile:

A więc do rzeczy:

Mam akutalnie MDA PRO (Htc Universal) procek 520mhz rozdzielczosc 640x480, ogolnie jest to taki maly laptopik ;))

Chce kupic telefon tak do ok 500zł (allegro).

Moje wymagania minimalne:

  • Procesor - miminum 650mhz

  • Jakis sysytem operacyjny (obojetnie jaki byle zeby nie byl taki producenta jak np lg kp500

  • Dotykowy ekran (albo bez klawiatury albo qwerty)

  • Pamięć RAM minimum 128mb ROM 256

No i tyle. to jest dla mnie najwazniejsze :))

Ogolnie to mam sklonnosc do wybierania dobrych telefonow za mala cene ten MDA moj kosztowal mnie 400 zl :wink:

Co prawda jego rozmiar odrzuca ale dla mnie wielkosc nie ma znaczenia (oczywiscie bez przesady :P)

Liczę na szczere wypowiedzi i w razie potrzeby wiecej informacji proszę pisac :))

Pozdrawiam ;]

kup sobie używana Nokie n95 i z głowy…ja mam taki i jest OK …chyba ze wolisz smartphona takiego jak ten …http://allegro.pl/item752883900_mio_a70 … ancja.html

za 500 zł nic nowego nie kupisz chyba, że wpierniczysz sie w jakieś NO NAME i inne gówna …które po miesiącu wywalisz w kosz …

nie, n95 ogolnie nie :slight_smile: bo mialem juz wile tel z symbianem i to bedzie ostatecznosc :stuck_out_tongue:

a co do NO NAME mialem kiedys CECT’a (chinska podrobka iphone) i bylem z tego bardzo zadowolony, wszytsko dzialalo itp :))

a tel jakie juz mialem, z tych lepszych :):

  • nokia 9210i

  • SE p800

  • Motorola A1000

  • SE w950i

  • LG ku990

  • mda pro

edit

Mio A702 - 200mhz :(((

Dodane 30.09.2009 (Śr) 19:39

to wie ktos?? ;(

Dodane 03.10.2009 (So) 23:18

hmmm… dzieki za pomoc.