Jaki telefon mam Wybrać

Witam.Posiadam Sagema my700x no i kończy mi si umowa na niego w Orange no i szukam nowego fona.Zastanawiałem się nad Samsungiem SGH-Z350, Samsungiem SGH-Z400 i Nokią 6630.Potrzebuje telefonu z Bluetoothem, wymienną kartą pamięci i dobrej jakości odtwarzaczem mp3.Jakiego fona mi radzicie kupić ??? :smiley:

Z tych co podałes to nie ma co się zastanawiać, oczywiście nokia 6630 , z noki to moge polecić jeszcze 6680 lub seria N70 i nowszy N73 , mankamęt noki , słuchawki przewodowe bardzo źle wykonane nie dość że “wkłady” tak wielkie że nawet “słoń” miał by je trudnosci umieścić w uszach to pozatym kabelek tak sztywny jakby był z drutu stalowego .

bierz nokie 6630 bez zastanowienia bo ma symbiana co jest wielkim plusem

No ale seria N jest doś droga. Jak chcesz dobry telefon za niewielką cenę to weż Sony Ericson K750i. Sam tagiego mam i jestem zadowolony. Ma wszystko a jedyne minusy to:

-słaba rozdzielczoś nagrywanego video 144*176 i odtwarzanych filmów.

No inne tez można znalez np: aparat 2 megapixele ale n73 jest duuużo droższy i dlatego ma aż 3. A jakoś zdjęc jest duuużo lepsza niż w innych fonach ale duuuużo gorsza niz w cyfrówkach. Polecam ten telefon , chociaż jak masz kase to lepiej bierz n73.

BArdzo kusi mnie ta Nokia 6630 ale ma tylko 65 tys.kolorów a mój ma 256 tys. kolorów.Zastanawiam sie jeszcze nad Nokią 6681.Co o tym myślicie??

n6681 też taki sobie nowsze 6680 chyba ale wole i tak 6630

własnie przyjechałem od kolesia który sprowadza mi nówki komórki no i za mojego(sagem my700x) powiedział że może sie wymienić :

SE k750i

Nokia 6630

Nokia 6681

Jak chce sie wymieniac to musze juz jutro mu dać odp.

Wiec co Symbian czy SE???

ja brałbym symbiana ale pamiętaj o simlock’u żeby go najlepiej nie było

jeżeli to ma być również player mp3 to skłaniałbym się jednak w strone symbiana , ma większe możliwości programowe (ciekawe odtwarzacze , korektory muzyczne , playlisty, katalogi/foldery ) a pozatym trzeba się przyzwyczaić do wolniejszego działania telefonu w stosunku do telefonów bezsystemowych, ale nie jest tak źle. Z tych ostatnio przedstawionych modeli to wybrałbym nokia 6630 ale tylko jeżeli nie posiada simlocka bo w przeciwnym wypadku to dodatkowy koszt 300-400zł.

z obu tych nokii zdjęcie simlocka chyba jest w tych granicach Zbych1

Chyba zdecyduje się na 6681 no bo jednak jest troche lepsza od 6630 (ilosć kolorów wyświetlacza) :twisted: :twisted: