Jaki telefon muzyczny?

Witam! Otóż niedługo kończy mi się umowa z ERĄ i czas wymienić k770i na coś innego :smiley:

Tutaj mam pytanie : Jaki telefon TYPOWO muzyczny byście polecili ? Nie chodzi o odtwarzanie z głośniczka, lecz z “wnętrza” komóreczki.

W co się pakować w NOKIĘ XPRESS MUSIC, SONY WALKMAN czy coś innego. :wink:

Doradźcie.

Pozdrawiam.

Ja polecam serię W z SE. Miałem już W300i, W810i a teraz mam W995i. Dźwięk jest super, świetne słuchawki w komplecie (W995i ma wbudowane głośniki stereo). Jakość wykonania tych telefonów jest również bardzo dobra. Polecam telefon z wyższym numerem, wiadomo droższy ale i jakość dużo lepsza (np. porównując W300i i W995i). Wszystko zależy od zasobności portfela.

Również gorąco polecam serie W soniaka : )

Posiadam w595 i jestem bardzo zadowolony.

Slider chodzi lekko mimo już długiego upływu czasu, a soft nie zawiesza się.

No i ta kolorystyka w lava black : ) mi idealnie pasuje.

Ja jednak polecam nokię np. 5530XM bo jest tania, ma dobry wyświetlacz dotykowy i też świetlną jakość dźwięku no i symbian, na którego jest masa oprogramowania ale oczywiście SE też jest bardzo dobry (zależy co preferujesz)

nic lepszego raczej niż Nokia N81 nie wymyślisz, ona posiada chip do muzyki, gdy przereklamowane walkmany mają taką samą jakość jak normalne :stuck_out_tongue: taki sam chip posiada N96 i N85, starszy z chipem jest N91, on ma na wyjściu fest moc :smiley: (wiem bo mam n91 :stuck_out_tongue: )

napewno nie kupuj EXPRESS MUCIC bo wysuwane klapki w nokiach psują się to miesiącu

A, w którym modelu XPRESS MUSIC jest klapka ?