Jaki telefon Nokii?

Witam,

jaki telefon od Nokii polecacie mi? Moje minimum to w miarę możliwości duży ekran, najlepiej zwykły - nie dotykowy. Musi mieć GPS i a-gps. WiFi i minimum 5 pikseli aparat. System raczej symbian, byle nie andek. I procesor minimum 600mhz.

Osobiście myślałem nad E72, ale może orientujecie się na co mogę się pokusić?

C6! Ekran co prawda dotykowy ale jest wysuwana fizyczna klaw. qwerty

Procesor chyba trochę słabszy niż 600 Mhz. Poza tym wszystko pozostałe

tak jak sobie życzysz :slight_smile:

No niestety c6 odpada, jak dla mnie każdy procesor poniżej 600mhz to straszny muł. C6-01 również odpada bo sam dotykowy…

E7

Jaki przedział cenowy?

Niestety za droga, w tej cenie wybrałbym już całkiem coś innego ;]

Myślę, że do 900zł.

podpinam się pod temat. poszukuję nokii niedotykowej z wifi i gps, najlepiej też z normalną standardową klawiaturą (nie qwerty) myślałem nad e52 ale dużo negatywnych opinii o niej krąży na każdym forum, więc może jakieś inne propozycje?

C5-00

z tego co mi wiadomo to c5-00 nie ma wifi ale może jestem w błędzie?

N82 spełnia wszystkie wymagania, oprócz procesora. Tam jest niestety chyba 330MHz.

Zgadza się, nie ma.

Wyjaśnię trochę sprawę o problemach z E52. Otóż w pewnej serii tego telefonu zamontowano wadliwą płytę główną. Nie da się tego w żaden sposób naprawić (jedynie wymiana na nową płytę). Wadliwe urządzenia można rozpoznać po numerze IMEI, który składa się z 15 cyfr. Należy zwrócić uwagę na dziewiątą pozycję aby nie była dwójką np. XXXXXXXX2XXXXXX. Jeżeli cyfra jest inna to nie powinno być żadnych problemów.

To musi być kasa tych uszkodzonych E52.

Nie patrz na MHZ, one niewiele mówią. Na komputerach masz przecież podobnie, 3.0 może być taki szybki jak 1.8.