Jaki telefon, około 400zł,qwerty, system

Witam!

Szukam telefonu za około 400 zł. Koniecznie musi posiadać jakiś system. Kieruje się ku Badzie i Wawie 533 z uwagi na świetną klawiaturę. Wyczytałem że jest na tą platformę badu - synonim gg. Wiem doskonale że na androidzie jest oficjalne gadu, ale za taką kwotę ciężko znaleźć dobrze działającego androida.

Czyli w skrócie:

1.system byle nie symbian

2.qwerty (+ dotykowy ekran) lub bardzo czuły wyświetlacz dotykowy

3.jakość dźwięku przynajmniej zadowalająca ( mam wrażenie że od LG telefony mają gorszy dźwięk na słuchawkach- miałem gt540)

4.gg albo zamiennik

Dzięki z góry za odpowiedzi!

A ja bym na twoim miejscu zastanowił się nad HTC G1

serio? na gt-540 miałem 256 ramu i chodziło to jakoś a na 192mb w G1 ?? Wole się w to nie pchać

Moje propozycje:

Sony Ericsson TXT Pro - Android

Motorola Flipout - Android

Sony Ericsson X10 Mini Pro - Android

HTC ChaCha - Android

Samsung Omnia Pro - Windows Mobile

HTC Touch Pro 2 - Windows Mobile

HTC TyTN - Windows Mobile

Sony Ericsson Xperia X1 - Windows Mobile

Sony Ericsson TXT Pro - ten chyba nie ma androida

Motorola Flipout - słaba rozdzielczość i podobno mułowaty

Sony Ericsson X10 Mini Pro - malutki ekran

HTC ChaCha - drogo jak na możliwośći

Samsung Omnia Pro - jeżeli już klawiatura nie wysuwana to lepiej blackberry

HTC Touch Pro 2 - tu już fajniej tylko za tą cenę dopaszczone trochęi podobno też troche mulaste (różne są opinie)

HTC TyTN - można by nawet 2 za tą cene :smiley: . Nie urządzenie to już trochę wiekowe

Sony Ericsson Xperia X1 - podobnie j.w.

A co z “badami”, nikt tego nie poleci?

Dodane 30.12.2011 (Pt) 18:54

chciałem qwerty, albo wyswietlacz bardzo czuły

bada na wave533 wygląda jak marna podróbka bady z pierwszego wave.

poza tym w 533 jest chyba cpu coś koło 300MHz gdy w najtańszych androidach jest to 600MHz i więcej

300mhz, 533 odpada,ale za 400 nawet kupi wave s8500. Podobno wyświetlacz bardzo czuły.

No a Samsung Galaxy 551 (Android) ? :slight_smile: Trochę ponad 400zł, ale ogólnie telefon zbiera pozytywne opinie.

S8500 jest bardzo fajny pod względem wykonania, wydaje się dość solidny. Na alledrogo kosztuje coś koło 700zł, na aukacjach i używane modele pewnie można dostać taniej…

Wadą jest trochę mało softu na badę i no i nie ma qwerty :stuck_out_tongue:

To może:

  1. Motorola Milestone? Bardzo fajny telefon z klawiaturą QWERTY, trochę wykracza poza budżet ale warto rozważyć.

  2. HTC Desire Z Też wygląda nie najgorzej, zarówno pod względem oprogramowania (nakładka Sense) jak i sprzętowo, też wykracza poza budżet.

Ponieważ chcesz telefon z klawiaturą QWERTY to mocno zawężasz sobie zbiór potencjalnych telefonów. Trzeba sobie powiedzieć prawdę, za 400zł to nic przyzwoitego z klawiaturą się nie kupi…

A co do HTC Touch Pro2 to złego słowa o nim powiedzieć nie można, sam mam go (jako drugi telefon) i tak wygodnej klawiatury QWERTY to jeszcze w żadnym telefonie nie widziałem. Osobiście uważam że za takie pieniądze jakie można go kupić dziś na Allegro to jest strzał w dziesiątkę. Oczywiście jest to telefon do używania, a nie zabawy bo Windows Mobile nie może równać się z Androidem pod względem multimediów. Touch Pro2 jako telefon do pisania smsów, dzwonienia lub jako nawigacji w samochodzie sprawdza się wyśmienicie. Polecam!

A bez qwerty ale z czułym - dokładnym ekranem?

Darthnorbe , to coś powyżej 500zł…