Jaki telefon po i9000?

Witam,

Zastanawiam się nad wymianą swojego i9000 telefon jest super ale większości opcji nie używam. Telefon wykorzystuje przede wszystkim do rozmów, sms, odbierania i sporadycznego przeglądania sieci, czasami również jako routera.

Moje pytanie brzmi na jaki telefon z wyświetlaczem najlepiej 3.5 i super amoled mógłbym wymienić? Nie chcę iPhona. Zastanawiałem się nad Samsung Wave S8500.

A po co zmieniać ? Jest sprawny i działa i też parametry jeszcze złe nie są. Ponoć ma mieć aktualizacje do Androida 4 to bardziej przemawia za tym by nie zamieniać. No a sam system Bada to jeszcze za mało używany system na rynku. Co do Wava to telefon jest ładny :). Mnie się podoba i chciałem kiedyś wziąć, ale system mnie nie przekonał. Poczekam aż się bardziej rozwinie i wtedy zobaczę. Wave również ma solidną obudowę to też można dać na plus, nie wiem jak z baterią jest, może ktoś się znajdzie i napisze jakie są wrażenia z użytkowania. Ja na swoim miejscu bym zostawił Samsunga.

Ogólnie jest fajny ale trochę jest za duży, funkcji których nie używam, noi bateria 14 godzin i ładowanie. Jak mam gdzie ładować to spoko bo i tak podłączam na noc ale może inny wytrzymałby te 2 dni.

ja polecam samsunga wave s8500 , mam go i jestem bardzo zadowolony :slight_smile: chodzi jak strzała zero problemów no i bateria 4 dni trzyma :slight_smile: ma wszystko co powinien mieć a nie długo aktualizację do Bady 2.0 dostanie jeszcze w tym roku :slight_smile: i będzie jeszcze lepszy :slight_smile: a parametry ma takie jak i9000 :slight_smile: no i ma flesha do aparatu :o

Samsung wave jest naprawdę super - jest dość duży, ale bateria trzyma bardzo długo i to się liczy :slight_smile: Do tego wiele przydatnych aplikacji do wgrania - to naprawdę mój faworyt :slight_smile:

Czyli jak widać użytkownicy się wypowiadają i tylko zazdroszczę czasu pracy na baterii.

Właśnie ta bateria to jest największy minus. Mój znajomy ma iPhone 3Gs i mówi, że nigdy się nie przełącza z 3g na gsm i nie robi innych zabiegów jeżeli chodzi o oszczędność baterii a trzyma mu spokojnie dwa dni.