Jaki telefon polecacie.?

Witam.Chcem sobie kupic telefon.Powiedzcie dlaczego ten-uzasadnijcie to.

Interesuje mnie Sony Ericsson W810 K750i i Nokia 6630i… co sadzicie o tym wyborze…Prosze pomózcie z yborem i doradzcie cos ciekawego dobrego.

zależy czego oczekujesz po telefonie i co dla ciebie jest najważniejsze mimo wszystko polecam telefony (smartphon) z seri spv najlepiej model

spv c500 i nowsze

poprostu maja wszystko system win (głownie zalety ,wad jak w przypadku PC nie zauwazylem)

funkcjie zwyklego telefonu tez sa bardzo przystepne i o wiele lepsze niz w zwyklych komach

multimedia na najwyższym poziomie

stabilne i bardzo bardzo wydajne

dostepne jest mnóstwo gier jak i bardzo dużo uzytecznych programow

twój towarzysz zycia komputer; w kieszeni zawasze z tobą

OBLUKAJ :o WYBIERZ :mrgreen: NIE BEDZIERZ ZALOWAL :wink:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … &start=195

Znajdź mój post i zobacz jakie zdjęcia robi mój telefon :stuck_out_tongue:

W810i nowszy, lepsze brzmienie mp3.

słyszałem od znajomego,że SE K750i zawiesza sie,czy to prawda.?? Polećcie cos ciekawego,dobrego…a co sądzicie o tej Nokii 6230i.?

Mi się ani razu nie zawiesił, ale to zależy od wielu różnych czynników, wieku telefonu, softu itp.

heh,jak kópuje to nówke oczywiscie… to jak Polecacie.??

Przydało by się wiedzieć dokładniej ile chcesz przeznaczyć na telefon.

Chciał bym wydac gdzies z 1110zl.Najlepiej by bylo jak by tel. był na abonament… moze ktos ma jakies oferty…Np któy tel. wchodzi w oferte Orange i ile kosztuje.?? ale jak by nie bylo to do tej sumy,prosze o jakies sugestie.

Chcesz wydać na telefon 1110 zł i jeszcze przez 2 lata płacić abonament !!

Za taką kasę wziąłbym N70 na kartę.

karolzet źle mnie zrozumiałes… na karte moge wydac 1100zł… a na abonament hmm 200zł.Polćcie cos ciekawego… i moze ma ktos oferty(czytaj niżej)

rudik77 N ajlepszy telefoniq wg mnie to Sony Ericsson K500i ;] :smiley:

Zdecydowanie polecam SE W810.