Jaki telefon spełniłby poniższe warunki

Po kolei. Szukam telefonu który:

-cena oscyluje w granicach 400-600 zł

-odbiera karty 2GB

-odbiera MP3 i słuchawki

-ma radio

-aparat taki aby zdjęcia nadawały się do wywołania i filmiki nadawały się do internetu (np. YouTube)

Szukając na allegro można zaznaczyć radio i MP3 ale nie ma tam szukania wg odpowiedniej jakości aparatu, a odpowiedni aparat jest dla mnie wyjątkowo ważny.

Może ktoś z was ma taki telefon albo wie jaki mógłby to być? Z góry dziękuję za pomoc.

Sony Ericsson k770i, no może poza tymi filmikami :wink:

Radziłbym rozglądnąć się za jakimiś modelami Sony Ericsson z serii CyberShot (chyba, że jakość dźwięku jest dla ciebie najważniejsza, wtedy szukaj pośród modeli z serii Walkman i po kolei porównuj paramtery aparatu każdego znich). Ogólnie polecam porównywarkę http://www.telepolis.pl/porownanie.php , oraz http://www.ceneo.pl/Telefony_komorkowe .

nokia 6288

Samsung G600.

N95? w budżecie się zmieścisz, nie wiem po co polecać żałosnego K770i…

hehehe, tu mnie rozbawiłeś :smiley: dzisiejsze Walkmany nie różnią się jakością dźwięku porównując do Cybershot-ów :stuck_out_tongue:

jak chcesz prawdziwie muzyczny telefon to kup N81, ona jakość ma najlepszą bo ma chip do muzyki, inne telefony z tym chipem to N96, N85 i coś jeszcze ale nie kojarzę :stuck_out_tongue: a Walkmany? każdy ma taką samą jakość a właściwie jej brak :stuck_out_tongue:

walkmany też posiadaja chip muzyczny (nawet stary w200i) :stuck_out_tongue:

Do swojego k310i wgrałem kiedyś soft od w200i i muzyka na standardowych słuchawkach dołączanych do w200i była identyczna między tymi fonami. Seria W różni się od Cyber-Shot jedynie innym odtwarzaczem muzyki i zazwyczaj W ma gorszy aparat. Reszta jest ta sama (no może poza wyglądem :stuck_out_tongue: ). Jeśli nie przeszkadza Ci latający slider na wszystkie strony to N95 w tej kwocie powinna się znaleść. Spełnia wszystkie Twoje wymagania.

n73, k800i oby 2 z aparatami 3,2mpix. do obydwóch można wsadzić spokojnie 4GB

w budżecie 600zł je brać to głupota, lepiej coś lepszego…

Może nokia 6220clasic lub SE c510, aparat nokia ma 5 Mpix, a SE 3,2MPix, karta pamięci max 8GB, odbiera MP3 i słuchawki i ma radio.

Do N73 tylko do 2GB. Bierz N95.

jak nie chcesz N95 to możesz pomyśleć też nad N82 ale ona ma mniejszy ekran :stuck_out_tongue:

Mniejszy ekran, ale daje rade :wink: Trudno znaleść N82 do 600 zł w dobrym stanie. Za 100 zł więcej masz w dobrym stanie: http://allegro.pl/item720989784_ladna_n … ancja.html

Dajcie spokój z tym telefonem do muzyki!!.. Przecież jakość nie będzie taka jaka w ipod… Po co przepłacać?? Nokie są jakieś tandetne do muzyki i do internetu… I po co ten symbian… moim zdaniem jest mało przydatny…

Mam teraz SE k810i fajny telefon, bardzo wygodnie się pisze na klawiaturze w przeciwieństwem do Noki… jakość dźwięku jest średnia… Ale wyświetlacz jest zdecydowanie lepszy niż w noki niby z 16 mln kolorami… Który jest tylko chwytem reklamowym.

Tandetne do muzyki? Na odtwarzaczu TTPOD muzyka gra dobrze jeśli dobrze ustawimy korektor. Kiepski do Internetu? Twój k810 nie ma Wi-Fi, a dla mnie to ważna rzecz. Po co Symbian? Masa softu. Spróbuj otworzyć na swoim eryku strony flash, nagrać rozmowę, zablokować niechciany numer, odtworzyć każdy format filmu czy muzyki, i wiele wiele innych. W SE nawet głupia podmiana ikonek jest trudniejsza, bo trzeba grzebać w sofcie przez co traci się gwarancję. Źle się pisze na Nokii? N82 jakoś strasznie dużych przycisków nie ma, a już po paru sms-ach się przyzwyczaiłem i nie przeszkadza mi wieklość przycisków. Wyświetlacz owszem 256 tys. kolorów styknie, ale jest większy niż w k800/k810. Eryki są ograniczone, bo są bez systemu. Nie wszyscy tego potrzebują, ale ja już telefonu bez systemu nie kupie :wink:

chyba nie słyszałeś N81, N85 i N96 :wink: one mają jakość jak iPod a nawet lepiej :stuck_out_tongue:

Nie przesadzajmy. :stuck_out_tongue: Ale dobre na pewno są! :wink:

Jak napisał k-9 , że 16 mln kolorów w noki to chwyt reklamowy. To prawda??

Teraz mam też 6220 którą chce sprzedać. Nie jestem z niej zadowolony… Ja korzystam tylko z 2 aplikacji… webcam oraz słownika z lektorem. Reszta to jakieś zabawki są… Aplikacje nawet się z telefonem nie startują… No fakt wifi fajna rzecz trzeba przyznać, ale i tak na małym lcd jest dość zbędna… Muzyka… moim zdaniem telefon się nie nadaje jako mp3 player, ja tam zdecydowanie wolę ipod, szybki sprawny świetna jakość dźwięku… zanim włączyłbym jakąś aplikacje do mp3 już dawno w ipod cofnąłbym się do ostatniej piosenki z listy…

dawidos mi się tam ikonki w se podobają wiedz nie widzę potrzeby zmiany :P, ale da się zrobić tak jak parę innych rzeczy w sofcie, no i co z tego że możesz odtworzyć każdy rodzaj filmów i muzyki? przecież na lcd w kom nie będziesz oglądać 1.30 filmu, przecież to jest głupota…

Nie każdemu jest system potrzebny… do internetu to chyba jednak iphone jest najlepszy… Miło się surfuje…

tomsonis tak to jest prawda… kolory są mniej soczyste, oraz mniej wyraźne… 256 tyś żądzą :stuck_out_tongue: