Jaki telefon w Kubali 25

Witam. Niedługo kończy mi się umowa z Plusem i raczej będę chcial ją przedłużyć, więc pozwolą mi wybrać nowy aparacik. Ja się na telefonach niebardzo znam, więc proszę bardziej obeznanych o pomoc. :mrgreen: Nie chcę wydawać na telefon zbyt wiele pieniedzy, jakieś 30 zł. Ewentualnie 50 jeśli naprawdę się jakiś będzie bardzo opłacał. Abonament też najniższy, bo mało dzwonię: 25zł.

tutaj są telefony dostępne w tej taryfie:

http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/plus_abonament/telefony/wedlug_promocji/index.aspx

Prosiłbym o radę, który jest najbardziej opłacalny. Najlepiej, jeśli byście podawali w kwocie do 30 zł i do 50. Każdy według swojego uznania z obydwóch przedziałów cenowych.

Pewnie bedziecie się pytali jakie ma mieć funkcje, więc już mówię: karta pamięci, odtwarzacz. A reszta to już mniej dla mnie ważna.

Jeżeli uda Ci się jeszcze gdzieś upolować w Wyprzedaży Kubali Nokię 6280 za 29zł przy abo 25zł i umowa na 12 miesięcy to bierz bez wahania.

tak właśnie chciałem, tylko słyszałem, że bardzo się psuje

Fakt. Mam 6288 i w ciągu pierwszych 4 miesięcy 3*serwis:/ No ale mimo wszystko to chyba najlepsza propozycja ze względu na bardzo niską cenę telefonu i umowę tylko na 12 miesięcy. Jakby nie patrzeć to koszt całej umowy łącznie z ceną telefonu to zaledwie 329zł!