Jaki telefon w mix plusie?

Zastanawiam sie nad telefonami: Sagem my400X, Sony Ericsson K300i oraz Nokia 6103 i mam pytanie jakie dokumenty są niezbędne na miejscu aby otrzymac telefon?

jesli chodzi o wybor telefonu to z tych trzech oczywiscie Nokie :smiley: choc osobiscie nie lubie clamshelli…

Zdecydowanie polecam telefon sagem. Słyszałem o nim tylko dobre słowa. Podobno jest to obecnie najbardziej przyszłościowa i rozwijana marka telefonów :!: Gdyby nie to, że narazie nie przymierzam sie do zakupu telefonu, to w ciemno wziąłbym właśnie tą markę. :? :x

No napewno jakiś dowód potwierdzający twoją tosamość prawojazdy dowód osobisty, chyba dwa dokumenty muszą być.

Koleżanka ma taki nie podoba mi się kształ dla mnie za babski i za duży, nie polecam, ale ma fajne funkcje lecz nie jest poręczny.

Mały fajny zgrabny, ale mi eriksony sie nie podbają nie wiem jak Ci ale telefon wmiare dobry.

Co do noki odpada bo z klapką

Wzioł bym na twoim miejscu tego K300i ale sam zdecyduj.

potrzebujesz dokument swiadcący ze pracujesz! !!

Na ja też polecam k300i najlepszy wybór bedzie.

Daj sobie spokój z Ericssonen.Poczytaj na forach traktujących o telefonach,a ujrzysz gro użytkowników skarżących sie na kiepski dżojstik.Faktycznie u kilku kolegów w ich telefonach tej firmy(różne modele) były problemy z w/w elementem.Ot przykład http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=729

Potrzebne są 2dokumenty potwierdzające tożsamosć i zaświadczenie że pracujesz lub nawet aktualna leg ubezpieczeniowa ; w przypadku rolnika nakaz płatniczy podatku rolnego lub dowód opłaty składki KRUS. W sumie w PLUSIE jest na miękko idzie się dogadać.

Z tych 3 telefonów najlepszym wyborem jest nokia 6103, zaufaj mi :slight_smile:

Ciężko się zdecydować…tyle sprzecznych opinii:

Sony Ericsson K300i - nawięcej pamięci z tych telefonów…ale ponoć strasznie wadliwy dżojstik.

Nokia 6103 - ma najwiecej bajerów z tych telefonów…ale mało pamięci i problem z rysującym się ekranem od przycisków.

Sagem my400X - duży wyświetlacz ale za to najmniej pamięci i brak obsługi mp3

Eh…chyba bede jednak sie nastawiał w stronę k300i…jak dżoy padnie…zawsze jest gwarancja:P

Chyba słoń musi używać telefon. :lol:

Ponoć…

Co wy chcecie od tego joysticka w k300i ? :?

Od jego dobrej pracy zależy, jak się z nim obchodzi.

Ja np. (i nie tylko ja, ja to tylko przykład!) przyciskam lekko, to się tyczy również przewijania i jakoś wszystko jest dobrze.

Od czasu do czasu można przeczyścić jakimś wacikiem po noszeniu w kieszeni, plecaku.

Z tych trzech telefonów zastanawiałbym się nad Sony Ericssonem albo Nokią.

Choć bardziej przychylny jestem do SE.

Do Sagema nie mam zaufania.

Ja wziąłbym Nokie, łatwa w obsłudze i sie nie psuje. W k300i często dżojstik przestaje działać, tak czytałem. Co do Sagema to nie wiem, nigdy Sagema nie miałem.

Tylko k300i wierzmi SonyEricson i NOKIA mają (wg. mnie) najlepsze telefony … a w tym przypadku wziąbym SE. Mój k300i (z anglii) ma już 3 lata i nic mu się niedzije … o i na jojstik też nienarzekam :slight_smile: ja bym wziął teko SE nie zastanawiając się

Ja mam k300i chodzi wcale dżojstik sie nie psuje trzeba traktowac telefon z szacunkiem to wtedy sie nie zepsuje

I dlatego w Polsce jest jak jest ;] Ludzie poszli i w ciemno zagłosowali na PiS :x

Sagem nie jest najgorszą marką telefonów ale nie jest też najlepszą.

Nie ma zbytnio pieniędzy aby wdrożyć nowe technologie czy wybudować centrum rozwoju.

Przyszłość jak i terażniejszość należy do motoroli, se które pomalutku wypierają z rynku nokie :slight_smile:

No tak…planuje kupic k300i a okazuje sie ze juz go wykupują i plus ma wprowadzić K310i

http://telepolis.pl/news.php?id=5974

wiec teraz co…tylko czekac? Czy jeszcze szukac i kupic ten k300i?

Co to ma wspólnego z tematem ??

Zapatrzyłeś się na Heyah :x

Używam Sagemów od pewnego czasu i jestem z nich

zadowolony. Mają bowiem tę zaletę, że dysponują

regulacją poziomu odbieranej rozmowy, tak na

słuchawkę, jak i w trybie głośnomówiącym.

Zwłaszcza ten ostatni bardzo mi odpowiada.

Wszystko jednak zależy od indywidualnych potrzeb

użytkwnika. Dlatego też poszukiwanie aparatu

zacząłbym od ich sprecyzowania

Nokia 6020 :slight_smile:

Nie mam nic do SE (sam mam k700i), ale ten k300i jest już dość “starym” telefonem. Ma BARDZO mały i słaby wyświetlacz.

Proponuje wziąść Sagema.

6020>sagem 400>k300i :stuck_out_tongue: